Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig az ilyen fiúkat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az ilyen fiúkat vonzóm?

Figyelt kérdés
Én szerintem vonzóm a hülye fiúkat.Mindkét párkapcsolatom,szörnyű volt.Az első szerelmem megvert,nem tudom mivel érdemeltem ezt ki.Biztosan,hogy vannak normális fiúk de az biztos,hogy én a gyökereket fogtam eddig még mindig ki.Tudom,hogy fiatal vagyok van még,időm szerelmembe esni csak olyan jó el esne,már egy kis szeretgetés és nem csak az én részemről.Nincsenek,túl nagy elvárásaim legyen,nagy szíve illetve legyen normális.:D
2016. ápr. 28. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
rossz helyen keresgélsz
2016. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát igen lehetséges a suli rossz hely.:D
2016. ápr. 28. 11:26
 3/11 anonim válasza:
73%
Eddig külalakra mentél? Köztudott, hogy azok a pasik akik jól néznek ki mindent megengedhetnek maguknak, nem harcolnak a nők kegyeiért. Ha azonban egy "csúnyácskább" pasit szemelsz ki akkor az sokkal odaadóbb, mivel nincsen egekig az egója.
2016. ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Próbálj más fajta fiúkkal ismerkedni, más társaságban, más helyen.

Ismerd meg őket jobban, mielőtt komolyan beleéled magad.

Ha valaki hülye, az azért kiderül. Akkor vedd teljesen komolyan, ha már megbizonyosodtál róla, hogy normális.

2016. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát nem volt valami sexy a pasim vagyis nem a leghelyesebb.

Illetve,az elején minden jól ment tette a szépet meg minden utána meg bunkó paraszt lett.

2016. ápr. 28. 11:28
 6/11 anonim ***** válasza:

3: Ez nem igaz, jó is lenne, ha ilyen egyszerű lenne :D

Nekem sose olyan szívtipró kinézetű barátaim voltak. Nekem az tetszik, akiben megfog valami érdekesség.

Volt olyan, aki állítólag külsőre sokkal rosszabb volt, mint én. (én nem érzékeltem, mert nekem tetszett) Ettől nem lett kedvesebb, mint más. És sok olyan férfival is találkoztam már, aki nem nézett ki igazán jól, mégis nagyon magabiztos és elégedett volt.

2016. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Keres más helyen, nem biztos, hogy a bulihelyeken találod meg az igazit. A csendesebb fiúkkal próbálkozz, osztályodban biztos vannak ilyenek. Ők biztosan nem használnának ki.
2016. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A kapcsolat első pár hónapjában (3-4) mindenki teszi a szépet, igyekszik a másik ember kedvében járni, aztán ez idővel alábbhagy és egyesek túl sok mindent megengednek maguknak.
2016. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Mi az a "vonzóm"?
2016. ápr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eddig én is csak olyqn lányokat fogtam ki akik a leghelyesebbnek írtak le az elején cukik voltak aztán bunkó parasztok lettek és az utolsó szemétláda lettem pedig mindent megtettem hogy jol érezze magát
2016. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!