Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mirol es hogyan beszeljunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirol es hogyan beszeljunk?

Figyelt kérdés
van egy lany aki szimpatikus es tetszik is. A heten talalkozunk de nem tudom h mirol beszeljunk elsonek mert facbook on nem beszeltunk eddig talan mondhatni zarkozottnak is nagyon szuk szavu fb tomondatokba beszelt es emiatt felek h hamar csend lenne..:D
2016. máj. 5. 07:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet annyira előre eltervezni. Alakul ahogy alakul, ha nem annyira nyitott akkor kezdemenyezz te, hozd fel azokat a témákat amikről előzőleg beszéltetek és amiről úgy gondolod hogy érdekli. Megkerdezheted milyen volt a napja és meselhetsz a tiedrol. Ha mégis kellemetlen a tali akkor utána max meg egyszer talalkozzatok de ha addigra sem oldódik fel és kínos akkor szerintem hanyagold mert nagyon fontos bármilyen kapcsolatban hogy lehessen feszenges nélkül beszélgetni. Ha jól sul el a dolog akkor mindenkeplen találkozz vele többször ha ő is szeretne, a téma bármi lehet:) a lényeg hogy ne izgulj és minden rendben lesz
2016. máj. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!