Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van olyan nalatok, hogy nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nalatok, hogy nincs mirol beszelni?

Figyelt kérdés
Facebookon beszelgettunk nemreg es semmi ertelmes dolog nem jutott eszembe es valami hulyesegrol beszeltunk mar egy ideje de nem volt sok ertelme, ezert inkabb elkoszontem tole. Most akkor vege? (nem komolyan mondom, de tenyleg megijedtem mivel eletem szerelmenek tunik:D)
2016. ápr. 16. 23:25
 1/5 eznemlényeges ***** válasza:
Én is beszéltem hülyeségeket már, s szerintem a partnerem élvezte :D
2016. ápr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt màr ilyen nekem is mikor nem volt kedvem beszélni mert 'unott' voltam.Viszont ha jó kedvemben vagyok mindig találok valami témát ezért szerintem neked sem kell aggódnod :)
2016. ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem baj ez. Nyugodtan írj neki legközelebb is, ha látod rajta, hogy nem elhajtani akar, hanem szépen bőven válaszol ilyesmi :) Sok sikert:) Én is szoktam tök lényegtelen dolgokról beszélni, de szerintem ezek is kellenek.
2016. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a kérdés az hogy nincs miről beszelnetek vagy csak valamelyikőtök hangulata volt olyan vagy csak véletlen volt vagy nem lehet kommunikálni az egyik féllel... nekem az utolsó jutott... istentelen szép csaj bárki bármikor megfektetne tényleg minden tökéletes de egyszerűen nem lehetett vele beszélni... amit én felhoztam témát kb azonnal lezárta az hogy hozzafuzzon valamit kizart de ő meg nem hozott fel témát így az egész beszélgetés úgy nezettki hogy írok egy regényt ő meg reagál rá 2 smileyt... ha ilyen a szitu szakíts mielőtt az összes agysejted elveszited...
2016. ápr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az exemmel volt olyan hogy nem volt tema de akkor azert mert elhivtam volna valahova de a telefont is b@ szta felvenni aztan meg neki allt fejjebb hogy tavkapcsolatban miert kell mindig egymas nyakan logni...
2016. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!