Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elfogadnátok?

Figyelt kérdés
Elégé pattanásos az arcom,járok kozmetikushoz illetve kezelem őket,próbálok tenni ellenük de nem sok sikerrel jártam eddig ugyan is mindig újra és újra visszatértek.Próbálkoztam már mindennel de folyamatosan,előjönnek.Elfogadnátok egy ilyen lányt?

2016. máj. 5. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
igen el! de keress 1 bőrgyógyászt lehet valamitől van az ír fel normális gyógyszert rá
2016. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így látatlanba nyílván nehéz megmondani de szerintem nem lenne probléma :) Ha szimpatikus a lány és amúgy tetszik akkor ezen már nem fog múlni :)
2016. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 2-es vagyok ***** válasza:

Engem ugyan nem zavar :D és amúgy is kozmetikusnak tanulok, még foglalkozhatnék is vele, hogy ne menjen el rá egy rakás pénz xd

19/f

2016. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van egy olyan fertotlenito szeru cucc azthisszem Delacinnak hivjak ami nekem 1-2 nap alatt eltuntette. Sokan mondjak hogy az csak latszat megoldas, de ha mar nincs miert zsakot huznod a fejedre akkor mar siman kezelheted
2016. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen el. Egyáltalán nem zavar
2016. máj. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fiú vagyok, énis így voltam. Elmentem egy bőrgyógyászhoz, írt fel kenőcsót, használtam és már ki sem jönnek a pattanások 16/f
2016. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!