Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiú vagyok és most nyáron...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok és most nyáron leszek 16 éves. Sajnos félénk srác vagyok még nem volt sohasem barátnőm, egyszerűen nem tudom leszólitani az olyan lányokat akik tetszenek szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segitséget szeretnék kérni. Tudnátok e olyan helyeket budapesten ajánlani ahol vannak 16 év körüli singli lányok? . Nagyon sok osztálytársam van kapcsoltan. És én melletük olyan kis nyominak érzem magam, hogy nekem nincs senkim (mármint barátnőm) és olyan magányosnak érzem magam. És már tényleg jó lenne ha lenne valami komoly párkapcsoltam, valami olyan lánnyal aki kiegészitene engem. Az én másik felem lenne. Tudnátok segiteni? ( hogy hol tudnék ugymond (becsajozni) barátnőt találni?!??????

2016. máj. 6. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne "becsajozni" akarj meg megkúrni mindenkit, hanem az igazit megtalálni. Az pedig idővel eljön, csak várni kell rá türelmesen
2016. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sport, különórák, suli (ha van merszed :D)..stb


Ne akard annyira. :) majd eljön az igazi

2016. máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 prokopecz lászló válasza:
Ne ugy állj a nökhöz hogy tetszik vagy sem hanem mint egybarathoz akit meg szeretnél ismerni en ugyan igy voltam 16 évesen aztán több lett a lánybaratom mint fiu igy már nem volt gond hogy beszéljek más lányokkal is igy párkapcsolatom is volt probáld meg ezt sokat nem veszíthetsz. további szèp napot
2016. máj. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Lászlóval egyetértek. Ha "tetszik" egy lány, légy a barátja, ismerd meg. Ezzel több dolgot is elérsz:


1. Minden lány szereti, ha tényleg figyelnek is rá, törődnek vele és nem csak "prédának" tekintik, jobban fog téged kedvelni és tisztelni mintha csak randira hívnád.


2. Megfigyelheted, hogy hogyan viselkedik veled, valószínűleg észre fogod venni, ha többet is akarna, így könnyebb lesz randira hívni (félénk srácoknak jól jön).


3. Nem lesz semmilyen problémád belőle, ha - bár ránézésre szimpatikus de jobban megismerve - mégsem kedveled, ha nincs közös érdeklődési körötök stb. Csak barátok vagytok, ennyi.


Anno a párom engem se randira hívott először, hanem csak suli után találkozzunk, cseréljünk (most egy elavult betűszót fogok használni:D) CD-t stb. Mikor úgy érezte, akkor pedig lépett. Én nem is tudtam először, hogy "célpont" vagyok, csak később mondta, hogy már régóta nézegetett magának. Mondjuk mi osztálytársak voltunk, úgyhogy 2 hónapig a suliban senkinek se mondtuk, hogy ne legyen belőle osztálybalhé, ha esetleg mégsem jön össze a dolog... Akkor 15 voltam, most lassan 30 és azóta is együtt vagyunk, már/még gyűjtünk az esküvőre.

2016. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fruzs33 ***** válasza:
én is 16 leszek most júniusban... igaz nem Pesti vagyok,de sztem egész normális lány vagyok. Persze szingli vagyok.
2016. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, tegnapig én is így voltam. Féltem ismeretlen lányokhoz odamenni, főleg azokhoz akik nekem tetszettek.

És mondhatom milyen hülye voltam, hogy eddig nem tettem. Mert kur va egyszerű. Nincs mitől félni, tényleg nem fog megenni a lány. Tényleg nem nehéz odamenni egy lányhoz és hozzászólni. Csak egyszer tedd meg és utána lazán menni fog. Tegnap én a legnehezebbnek tűnőnek mentek neki. Aki nekem tetszik, viszont simán ment. Utána pedig több lányhoz is simán odamentem beszélgetni. Nem vagyok én nagyon tapasztalt ebben, csak a tegnapi sikerélményeimmel tudok szolgálni, már megtörtént a leszólítás a beszélgetés fenntartását még gyakorolnom kell.

2016. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
6-os.Volt, hogy már odamentem, de még mindig ugyanolyan nehéz rávennem magam, mint azelőtt.
2016. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Három Alma válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. Szerintem nem vagyok csúnya hanem olyan átlagos talán egy picit csinos.... mondjuk vannak kissebb elmaradásom melkas téren de mindjárt 16 leszek és soha nem volt senkim! Megértelek!
2016. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát figyelj az baj ha nem mersz leszólítani egy lányt. Próbáld ki azt hogy nem tökölsz olyan sokat hanem egyből leszólítód. Szép lányok hol vannak? Pl Westend vagy mit tudom én bárhol ahol sok ember van ott fel fog bukkanni egy jó csaj. Sok szerencsét!
2016. nov. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!