Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit csináljak, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit csináljak, ha a rossz fogaim miatt nem merek lányokat leszólítani, pedig állítólag helyes srác vagyok?

Figyelt kérdés
Amíg nem lesz munkám, addig nem tudom koronáztatni a rossz fogaimat, amik elől is látszódnak, ha túl nagyra nyitom a számat. Egyetlen egy szerencsém, hogy nagy fogaim nincsenek, így annyira nem látszódnak normál beszédközben, de mégis parázok, hogy véletlen mégis meglátja valaki akárcsak az egyik rossz fogamat is és máris undorodni fog tőlem vagy emiatt utasít el egy lány például. Tudom, hogy nagyon kényesek a lányok és fontos nekik az ápoltság, meg a jó fogak, de nincs pénzem megcsináltatni, ha lesz munkám úgy akarom, hogy foganként megkoronáztatnám, de ebben a gazdasági helyzetben kétséges, hogy lesz-e munkám egyáltalán. :/

2013. jan. 18. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

"amik elől is látszódnak, ha túl nagyra nyitom a számat"

Hát ne nyisd túl nagyra a szádat.

2013. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szülők nem segítenek esetleg??
2013. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Őszintén? Ne csajozz. Eleve ha meghallják, hogy nincs munkád nem nagy sikered lesz.
2013. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Addig ne csajozz... már bocsánat.
2013. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Iskolai fogaszat...

Vagy ha mar nem jarsz suliba akkor van körzeti fogorvos aki kötelezöen megcsinalja neked ingyen, ha tb-d van fizetve. Persze koronaert fizetni kell, de nagyabol Ö is rendbe tudja rakni neked.

2013. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem már jó 10 éve le van törve az első két fogam felülről, de azóta randiztam már egy csomószor, eleinte én is gátlásos voltam, mert mindig is egy sokat nevető kisfiú voltam, de ugye meg kellett várnom, amíg idősebb leszek, mert pont akkor törtem le a fogaimat, amikor már kinőttek a rendes fogaim.


De így visszagondolva most már annyira nem zavar, de én is szeretném megcsináltatni őket, de annyira nem gáz már így, mert ugye megismerkedtem egy csomó lánnyal, és őket nem zavarta, vagy nem vették észre. Ráadásul kihúzták két fogamat mindkét oldalról, a szemfogam mögöttiket!

2013. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg hasbeszélni
2013. jan. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele,helyesnek mondott srác vagyok,de akárhogy ápolom őket,a fogaimmal mindig szenvedek,csak akkor tudom megcsináltatni,ha épp van pénzem,a körzeti orvosunk egy ló doktor,ezért magánhoz járok,de az meg drága,nem tudok rendszeresen......egy gyökérkezelés 40 ezer forint,sima tömés 8-9 :(
2013. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy sajnos. A külső az ,,Isten" a cssajoknál.
2013. jan. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szomorú, de meg kell csináltatni a fogadat.
2013. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!