Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy aszociális fiúnak hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aszociális fiúnak hogy lehet barátnője?

Figyelt kérdés

Nem járok sehova iskolán kívül,de ott nem ismerkedem.

Csak biciklizni szoktam,de ott 2 mp alatt elmegyek mindenki mellett.

Nincsenek barátaim mert a régi sérelmek miatt kissebbségi komplexusaim vannak.

Nem volt még párkapcsolatom.

Nem szoktam lányokkal beszélgetni.

Alacsony vagyok (177 cm)

Nincs semmi önbizalmam a lányok terén... Főleg azért mert nem szokott megnézni senki,kivéve ha biciklis mezben vagyok.

Meg fogalmam sincs miről tudnék egy lánnyal beszélni.

Ha lenne barátnőm minden nap kimozdulnék vele és nagyon sok mindenre nyitott lennék.


Hogy lehetne nekem is? Nagyon szeretnék.


17/f


2016. máj. 7. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Hol laksz??Én is szeretek biciklizni, viszont én meg barát próblémékkal küzködök :/..

ESetleg próbáltál már egyszer is beszélni valakivel?? Én régen adtam egy utolsó esélyt az embereknek és nem bántam meg :D.

17F

2016. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok mint te csak lányba, szal ha így haladsz nem lesz egyhamar barátnőd :D
2016. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 cm-rel a magyar átlag felett vagy magasságban :) Akár itt is ismerledhetsz.
2016. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pilisi vagyok.


Nem, nem próbáltam meg még úgy beszélni bárkivel is hogy én kezdeményeztem volna.


Amúgy én is így érzem hogy egyhamar nem lesz barátnőm. :(

Azt is elképzelhetőnek tartom hogy még 25 évesen sem fogok túlesni az első csókomon.


Itt nem szeretek ismerkedni...

2016. máj. 7. 23:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Biciklizés közben is megállhatsz ,senki nem mondta ,hogy elkell menni 2 mp-el mellette.

Én már szólítottam le lányt miközben bicikliztem.

elmentem mellette és nagyon megtetszett a haja ,visszafordultam és leszólítottam.

Gyűjts bátorságot ,mert amúgy tényleg nem lesz barátnőd. JA és ne add föl. Én 21 vagyok ugyan abban a cipőben. Nem volt még semmi kapcsolatom lányok terén ,de én már le is szarom ,mert nincs kedvem újra és újra eljátszani ugyan azt a sablon dolgokat. Ezért írom ,hogy ha már van bátorságod akkor kitartásod is legyen ,mert ha nem akkor olyan szerencsétlen leszel ,mint én. És gondolom nem akarsz ilyen lenni. ;)

2016. máj. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazából nincs mit tenned. 177 cm pedig nem olyan alacsony :D


19-20 éves korodig várj a csodára, ha nem jön össze, akkor viszont erőlködni kell. Addig úgysem gáz, igazából utána sem annyira.


Simán lehet, hogy hazafele összefutsz életed szerelmével egy hónap múlva... :)

2016. máj. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!