Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek antiszociális lennék?

Szerintetek antiszociális lennék?

Figyelt kérdés
Barátaim nincsenek, (max 1). Kerülöm az emberek társaságát. Nem igazán beszélgetek senkivel, mert aki közeledne a szűkszavúságommal tántorítom el. Munkahelyen ezért hamar kigolyóznak. A munkával foglalkozom és nem az emberekkel lógok, amiért már párszor veszítettem el a munkahelyemet. Észrevettem sohasem szeretnek meg sehol, se munkahelyen, sem társaságban. Régebben voltam szórakozni, de túlságosan untam és inkább a zene szeretete miatt jártam. Nem utálom az embereket, csak azt, ha engem a jellememért utálnak. Na arra be tudok pörögni, de nagyon. A dolog rosszabb oldala az, hogy már nem vagyok fiatal, mégsem tudok változni. 4X/F

2016. ápr. 29. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ilyen vagyok, csak én még 23 vagyok.
2016. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 urania24 válasza:
81%
Nem kell megváltozni (nem is fogsz tudni) olvass többet az introvertált személyiségtípusról, fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Az antiszociális szerintem már az a kategória, amikor már mások ellen fordul az ember. Mindenkinek eltérő igénye van a szociális ingerekre, sajnos jelenleg valóban nem élünk egy érzelmileg intelligens, tudatos társadalomban, amiben az elfogadás lenne az elsődleges. Ha munkahelyen emiatt kiközösítenek az mobbing és az az ő antiszociális megnyilvánulásukra vall inkább, mint a Tiédre. Alapvetően az extrovertált társadalmi norma uralkodik, egyébként sokan épp azért, hogy megfeleljenek ennek, nem vállalják fel introvertáltságukat és teljesen kimerülnek idegileg - ergo egészségkárosító hatása is lehet, ha a habitusoddal ellentétesen viselkedsz.
2016. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. máj. 1. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!