Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire gáz ha 19 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz ha 19 évesen nem volt még barátnőm, nem csókoloztam, nem öleltem meg lányt?

Figyelt kérdés
Talán azért nem kellek senkinek mert olyan a pofám vagy nem mondok ilyen szökik a málna baromságot.engem nagy ívbe elkerülnek engem pedig full normális vagyok.meg ha már ölelés nálunk ugy megy az ölelkezés mint a nemtudom mi.az egyik szól azt már ölelik is de ha én szólok akkor már probléma az nekik.

2016. máj. 8. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak a legritkább esetben szokták ismerni a lányok ezeket a marhaságokat. Ugyan ez volt a tipszmiksznél meg a baszont és szkuvinál meg a bözsinéninél meg a népszinház útas palinál...


Valószínű azért nem volt még, mert nem mész oda nem írsz rájuk, de szerintem ezt te is tudod.

2016. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Mivaaaan??????? :D merki???

Itt a begli! Szökik a málna ,mint a csap :D


Nade viccet félre téve küldj magadról képet megmondom hogy csúnya vagy e vagy sem figyelj ha nem akarsz küldeni az fura mert mit tudnék kezdeni a lépéssel?

2016. máj. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Mivaaaan ostor ez a láb! Alvilág!
2016. máj. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

amennyire te annak gondolod, mert nem a társadalom határozza meg, hanem te magad!!

Tudod... ÖNbizalom, ÖNmagadból fakad! Másoknak semmi köze hozzá. Szóval a kérdésedre csak magad adhatod meg a választ.


Szóval mit szeretnél?

2016. máj. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elöször is egy ölelést akarok egy lánytól mert érezni akarom hogy az milyen majd csak aztán a többi
2016. máj. 9. 21:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Íjjj ez nagyon rosszul hangzott.


Úgy két éve én is belegondoltam, hogy kb. sosem öleltem még meg lányt, aztán gondoltam, kitűzöm egyéves célnak. Ezt januárban. Nem hiszed el, december végi osztálybulin jött össze először, amikor egy játékban össze kellett kapaszkodni... Lehet, hogy neked is ilyen lesz :D


Azóta vannak nagyon jó lánybarátaim, de nem ölelkezünk, talán ha 2-3-szor volt rá példa. Puszi is alig jellemző, de hidd el, nem is fontos.


Nem vesztesz vele sokat, ha még most nem ölelt meg senki, majd jönni fog az. Az biztos, hogy nagyon szeretethiányos vagy.



Lehet, hogy bejönne, ha egyszer, amikor szomorú vagy, vigasztalóölelést kérnél, vagy ha látod, hogy szomorú, felajánlasz egyet. Általában szeretik, ha megölelik őket, hátha...

2016. máj. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem csomó lánybarátom van a suliba, amikor bemegyek reggel mindegyik meg akar ölelni :D szünetekben is, és napmvégére kb 14 ölelesen vagyok túl.

Én aszt hiszem 16 éves koromig nem öleltem meg senkit csak rokonokat, de utána ellezdtem lányokkal jóban lenni meg iskerkedni. Most 18 vagyok

2016. máj. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehetnek valami hatásai ha még nem öleltem?mert ugy érzem magamon mintha lenne
2016. máj. 12. 21:56
 9/10 anonim válasza:

akkor kezdj el pánikolni ha 29 éves leszel és még mindig ugyanitt tartasz. Cirka 10 éved van még.


Üdvözlettel:


29 éves szűz ffi

2016. jún. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet h csúnya vagy
2016. jún. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!