Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha 16 évesen még nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 16 évesen még nem volt barátnőm és nem is csókolóztam? Mit kellene tennem hogy nagyobb esélyem legyen? És ha ilyen korban még nem gáz akkor mikortól gáz?

Figyelt kérdés

2015. aug. 29. 21:41
 1/9 anonim válasza:
Én se csókolóztam még. Barátnőim voltak de egyik se volt valami komoly kapcsolat. (nem is tartottak sokáig) Szerintem még nem ciki. 17/f
2015. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 eznemlényeges ***** válasza:
Semmikortól sem gáz. Tőled függ, hogy mikor kerülsz olyan viszonyba egy lánnyal. Lehet hogy tartogatod magadat az igazira. A legtöbb bulizós arcnak gáz, hiszen ők minden jött-ment lo-tyót felszednek. Próbálj olyan lányt keresni aki hasonlít rád viselkedésben, s elkezdheted meghódítani.
2015. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még barátnőm.

Szerintem nem gáz.

19f

2015. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 HorusS ***** válasza:
17 Vagyok es nem volt nallam se semmi eddig :) igazabol van akibe szerelmes vagyok de remenytelenul...es attol a pillanatol gaz amikor te annak erzed en peldaul nem erzem gaznak... es igazabol felek is egy parkapcsolatol :)
2015. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Engem azért bánt nagyon mert baszogatnak vele a koliba meg a suliba
2015. aug. 29. 22:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, látod vannak idősebbek is, még is élnek. Ha cikiznek, ne foglalkoztasson.
2015. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Es aki cikiz van/volt barátja/barátnője?
2015. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Arról nemtudok de szerintem nem. Csak ha nem tudom biztosra akkor nem tudom ráfogni.
2015. aug. 30. 09:42
 9/9 anonim válasza:
Ismerkedj:)
2015. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!