Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érzek semmiféle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek semmiféle késztetést arra, hogy barátnőm legyen? 18/F

Figyelt kérdés

Próbáltam magamban keresni a választ és nem tudom.

Következő sorok nem magam fényezéséről szólnak, csak hogy tudjátok kicsit milyen is vagyok.

Sok lánnyal kezdhettem volna már kapcsolatot, most is van pár akivel lehetne. Igazából jó a dumám és a humorérzékem is. Nem vagyok csúnya és igénytelen sem. De egyszerűen nem akartam kapcsolatot. Nem félelem miatt, csak nem vágyok rá. Nem igényem, hogy szeressenek.

Szerintetek miért van ez?

Válaszokat köszönöm!



2016. máj. 8. 22:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
Velem bezzeg más lenne 😏
2016. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Mondjuk nálam nem tolonganak a jelentkezők... de ha lenne akkor sem. Nem akarom feladni az életvitelemet egy másik ember miatt.

21f

2016. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 theweeknd ***** válasza:

Mert, kapcsolat nélkül is megkapod a körülrajongást, ami bőven elég. Vagy félsz egy komolyabb kapcsolattól, hogy nem tudsz eljárni majd ide-oda a haverjaiddal stb.. :D


Legalább is én is hasonló cipőben járok

2016. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En lany vagyok.Nalam is ugyan ez volt a helyzet ,aztan jott "O" es bumm...Csak egy csaj kell aki levesz a labadrol es elfogad ugy ahogy vagy.
2016. máj. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
egyszerüen csak meleg vagy
2016. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :D

Utolsó te segítettél a legtöbbet, köszi.. :)

2016. máj. 8. 23:25
 7/13 anonim ***** válasza:

Azta :D azt hittem hogy ezzel egyedül vagyok! Nem akarok függeni senkitől énse, jól van az életem ìgy ahogy van :D

18/f

2016. máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
normális szerintem.
2016. máj. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet, azért, mert mint írtad, lehetne barátnőd simán. Ha nem lenne önbizalmad, nem lenne egyéniséged,kiállásod, akkor azt a kérdést írnád ki, hogy miért nincs még barátnőm? Egyedül vagyok..stb


17/L

2016. máj. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 melcso12 válasza:

Lehet,hogy még nem jött be neked senki annyira ,hogy kapcsolatba akartál volna kerülni vele.

Vagy félsz ,vagy csak egyszerűen tartasz attól,hogy talán megsértene.


Lány vagyok.

2016. máj. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!