Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan lehet tudni, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy a srác csak félénk, vagy nem vágyik kapcsolatra?

Figyelt kérdés

A normális válaszokat előre köszönöm.

18L


2016. máj. 9. 06:38
 1/9 anonim válasza:

Szerintem, ha félénk akkor azért keresi a lány társaságát, nem személyesen hívja el xy helyekre, hanem inkább facebook-on vagy telefonon.

Mondjuk ez attól is függ, hogy mennyi ideje ismeritek egymást, ha ismeritek.

Én is félénk vagyok, van 1 lány akitől fél év után mertem megkérdezni, hogy lehet-e több is köztünk mint barátság pedíg 4 éve ismerem. Egy vadidegen lányhoz oda se mernék menni. Úgy, hogy ez attól is függ, hogy mennyire ismeritek egymást.


19/F

2016. máj. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ha keresi a társaságod, vagy sűrűn nézeget akkor valószínű bejössz neki de nem meri elmondani. Ha viszont arra vagy kíváncsi pontosabban hogy összejönne e veled, odamész, elkapod és lekapod :D egyből kiderül minden :D
2016. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18L a tini párkapcsolatokban xDDDDDDDDDDD
2016. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az első 2 válaszolónak köszönöm a segítséget, ment a zöld kéz. ;)

1. Jó tudni hogy srácok is vannak ilyen helyzetben mint én. :)

2. a válaszodtól határozottan jobb kedvem lett. :D

2016. máj. 9. 10:47
 5/9 anonim ***** válasza:

#3

18 êves lány az mêg tini....:)

2016. máj. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves utolsó!! :)
2016. máj. 10. 08:53
 7/9 anonim válasza:
a 18 az még bőven tini :) am örülök hogy jobb kedved lett am lehet hülyeségnek hangzik de tényleg így van :D (2. válaszoló) továbbá személy szerint nem egyszer kezdtem el hülyéskedni olyannal aminek örülnék és meg is történt :D pl asszonynak még annó mielőtt összejöttünk megszekáltam hogy úgysem mert lekapni :D akkoriban sokminden bejött amivel hülyültem :D
2016. máj. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Apró jelei vannak, pl hogy ha félénk, de tetszel neki, akkor valószínűleg figyel, csak ha felé nézel elrántja a fejét. (Saját jó szokásom :D)
2016. máj. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Ilyet tapasztaltam már a sráccal kapcsolatban ugyhogy akkor ez egy pozitív jel. :)
2016. máj. 10. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!