Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja ezt az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az exem?

Figyelt kérdés
Ha véletlenül találkozok,vele akkor elkezd méregetni megnézi minden, egyes porcikámat.Folyamatosan, fikáz elhord mindenek.Úgy állítja be ezt,mintha én érdeklődnék felőle de nincs így,mivel én már nem szeretem. Folyamatosan mondogatja ,hogy jobban szereti a mostani barátnőjét mint anno engem.Múltkor már a barátnője kért meg,hogy hagyjam békén,mert besokallt tőlem,hát könyörgöm,nem is beszélek,vele ő aláz meg folyamatosan és nem lép, ki az életemből én mondhatnám,hogy besokalltam tőle nem fordítva,mivel tőlem még most,is érdeklődnek felőle.A szakítás utáni években eddig,mindig adott valami okot,hogy ő nem szeretné,hogyha nem foglalkoznék vele.Miért csinálja ezt?

2016. máj. 9. 10:55
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nem birja megemėszteni hogy vėge lett,mások elött ugy akarja beállítani hogy Te tepersz utána!Nem akarja hogy lenėzzėk,hogy Te dobtad!Sajnos elėg gyerekes viselkedės!Szerintem azzal teheted a legtöbbet h nem foglalkozol vele,megvárod mig megunja!Magyarázkodni meg ne magyarázkodj senkinek,hogy ő zaklat,ő nem hagy bėkėn,mert visszahallja ės csinálja tovább!Ėn is voltam ilyen helyzetben 6ėvig!
2016. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!