Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mit csinálnátok ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit csinálnátok ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy a barátnőtöknek megvan a havija és nagyon nyűgös,magára hagynátok vagy éppen simogatnátok, kedveskednétek neki?Nagyon kivan,siránkozik ti jobb kedvre derítenétek vagy addig amíg van neki nem mennétek hozzá?

2016. máj. 12. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább kedveskednék neki, nem jó ha ilyenkor magára hagyod
2016. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy a siránkozása mennyire idegesít fel.
2016. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vigasaztalnám, mellette lennék. Persze ha zavarom és kéri hogy menjek el akkor elmennék
2016. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, valószínűleg kedveskednék neki, de ha elkezdene hisztizni nem valószínű hogy nem küldeném el melegebb éghajlatra. Ha valamire nagyon harapok, az az önsajnáltatás, a hiszti, a panaszkodás, a siránkozás ...
2016. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én (nem a barátnőm csak nagyon jó lánybarátom) ilyenkor kedvesebb és elnézőbb vagyok vele. Pl: ha mondok valamit ami neki nem tetszik és visszakiabál akkor csak nyugodtan hagyom az egészet. Plusz általában simogatom a hasát vagy csak a kezét, és nézünk valamilyen filmet. Meg ha kér hogy vigyek neki oda valamit akkor odaviszem neki mert biztos nem kellemes érzés így sétálgatni. 16/f
2016. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!