Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért csak a pénzre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért csak a pénzre buktok?

Figyelt kérdés
Sajna eddig csalódás volt a kapcsolataim.. Mindig több 100.000-ret költöttem a barátnőmre.. Van még normális lány aki nem használ ki??
2016. máj. 12. 19:30
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Öcsi, ez csak a te ostobaságod, mert azt hitted, hogy a pénzedért megveheted a szeretetüket. Most drágán megtanultad a leckét.
2016. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
3p pont, pénz, pina, poén, ne kérdezz lányt, azt fogja írni hogy "ez nem igaz!" ebben az ügyben ne kérdezz senkit, csak mondd a kövi barátnődnek hogy: "nem picim, erre nincs szükséged, nem veszem meg"
2016. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Neked is csak a pénz fontos, szóval nem is értem miért nyavalyogsz, mikor hozzád hasonlókat fogsz ki.
2016. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát az a helyzet, hogy a lányok többsége egy felszínes majom. A pénz mozgatja őket. Én személy szerint ezt baromira elítélem. Szóval oké egy lány szereti ha kap valami meglepit, de szerintem szánalmas, amikor csak azt fújja, hogy ez kell az kell..

Azért ne hagyd magad kihasználni kedves kérdező, az ilyen követelőző csajok egy forintot nem érnek.

2016. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

2-es


Érdekes. Jobb helyeken a lány nem élősködik a srácon. Nekem is van saját pénzem, nem a barátom ruház, meg etet. Biztos nem könyörögnék neki, hogy vegyen meg valamit. Ha szeretnék valamit, akkor megveszem.


Te is olyan lehetsz mint a kérdező. Azt hiszitek pénzzel mindent el lehet intézni...látszik az eredménye.

2016. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor rossz helyen keresel! Meg amúgy is,nem egyből azzal kell kezdeni h megmutatod mennyire gazdag vagy,hanem előbb hagyod hogy a lány téged ismerjen meg és te őt. Ne rontsd el már az elején,és szerintem titkold ha vagyonos vag,mert a normális lányokat így fogod ki :)

Legalábbis most magamból kiindulva mondom ezt,nert engem nem a pénz érdekel hanem h valaki tényleg szeressen és én is őt. Nem érdekelnek a drága ajándékok se mert nem ez a kapcsolat fő pillére. Szóval csak óvatosabban és előbb utóbb találsz normális lányt :)

16/L

2016. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz! Nem tudom, hol ismerkedsz, de a normális lányok nem a pénzre buknak.
2016. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne általánosítani... És te ott szúrod el hogy ennyi pénzt költesz rájuk. Érdekes én tudok suli mellett dolgozni, hogy ne a barátom finanszírozzon mindent.
2016. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ez tényleg csak egy általánosítás, keress normális lányt
2016. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Attol hogy te ilyen lanyokat fogsz ki meg mar a legelejen megmutatod hogy neked mennyi penzed van attol meg nem minden lanyt a penz erdekel nalam is probalkoztak mar ezzel hogy az elso beszelgetesnel azzal kezdte hogy neki mennyi penze van es masrol nem tudott beszelni igy elkuldtem.. Mert nem a penz a legfontosabb foleg egy kapcsolatban inkabb az hogy szeressetek egymast..szoval ne azzal kezd hogy neked mennyi penzed van mert a normalis lanyokat nem az erdekel! Hanem az hogy te milyen vagy! 16/l
2016. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!