Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszitek azt fiúk, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszitek azt fiúk, hogy a lányok csak a pénzre hajtanak?

Figyelt kérdés
most már unom hogy mindenhol ezt látom, álszentek vagytok! nem lehet hogy ti vagytok a lúzerek, hogy nem tudtok rendesen csajozni?
2016. márc. 29. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, mert önerőből jutottam el ahol vagyok, és egyre jobban keresek :) Úgyhogy csak örülök neki, hogy buknak a lányok a pénzesebb srácokra :D


22F

2016. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A való életben talán kevesebb a példa erre, a médiában viszont mindenhol ezt látni. Azt meg különben is észre lehet venni hogy ki az aki pénzre megy, az ilyet tessékelném is visszafele ahonnét jött, a normális meg nem erre megy
2016. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem gondolom azt, hogy normálisabb csajok csak a pénzre hajtanak, de azt igen, hogy a pénz sem bőven utolsó szempont náluk. Csak egy példa, fiatal mérnökként havonta 7-szer annyi pénzem lett, mint amim volt korábban egyetemistaként, és érdekes módon rögtön menőbb lettem jobb csajoknak is, akik előtte simán lelúzereztek volna.
2016. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak azok mondják ezt, akik sikertelenek a nőknél, hogy legyen mire fogni a bénaságukat. Ez ugyanolyan, mint a "kicsi" 15 centi farka miatt nincs barátnője, vagy azért mert alacsony... Mindegyik csak kifogás, hogy ne kelljen szembenézniük vele, hogy ők a hibásak.


Amúgy nem csak a férfiak szerint menneka nők csak a pénzre. Amikor a barátnőmet bemutattam nagyanyámnak, akkor azt mondta, hogy csak a pénzem kell neki. Mindezt úgy, hogy havi 45 ezret kerestem.

2016. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a pénzre hajtanak, mert akkor lennének valamilyen sikereim. Sajnos arra, hogy a férfi legyen magas és jóképű. Alacsony és ocsmány férfiként még sosem jutottam el odáig sem, hogy randizzak egy lánnyal, pedig folyamatosan próbálkozom, de hiába.
2016. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!