Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ritka, hogy egy duci...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka, hogy egy duci lány elégedett az alakjával és nem akar vékony lenni?

Figyelt kérdés

Nem is fontos, hogy pontosan mit értünk "duci" alatt. A lényeg, hogy a lány ducinak/molettnek tartja magát és ennek ellenére szépnek. Elfogadja magát és elégedett magával.


Sajnos nagyon nem ez a jellemző.


Számíthat ebben a fiú/pasi támogatása?


Nekem nagyon tetszik a teltebb női alak, de mindenki, akivel eddig ismerkedtem/együtt voltam, elégedetlenkedett magával.


18/F



2016. máj. 13. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert az átlag férfi a vékonyabb testalkatű nőket preferálja. Ezzel még nem is lenne gond, a gond a média. Azt nyomatja az emberekbe, hogy akkor vagy szexi meg dögös, ha olyan homokóra alakod van, hogy már az időt is mérni tudod.


Személy szerint nekem is a vékonyabb lányok jönnek be, de egy reklámban látott alakú lány például már taszít kissé.


Sajnos a lányok azt látják, hogy akkor kell a pasiknak ha vékony. Holott vannak olyan fiúk (mint te) akiknek a teltebbek jönnek be és egyáltalán nem várnak változást a lánytól.

2016. máj. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

A média? Az iskolában is azt tanítják, hogy egyél egészségesen, sportolj sokat, mert elhízáshoz, és betegségekhez vezet.


Ha pedig elhízott, és beteges vagy, akkor nagyon jól tudod, hogy azért van, mert a fentieket nem tartottad be.

Az ilyen ember a tipikus tudja, de nem csinálja, mert bizony egy ilyen dolognak sem a végkifejlete, sem az eredménye nem egynapos jelenség.


Az, hogy valaki elégedetlen magával nem csupán a közösség felé mutatott megfelelni akarás, hanem a saját lelkiismeret furdalása is. Akit nem érdekel a külső azt nem is érdekli, hogy mit mond a média, és hogy néznek ki a victoria secret modelljei.


Persze vannak, akik úgy gondolják a világ és a média a szemét, erre is van a médiának programja pl.: Dove real woman kampánya. Vegyél Dove cuccot, mert a világ szemét, de mi tartsunk össze! :)...

Ne legyenek illúzióink. Ez tipikusan arra épít, hogy az emberek legitimnek tekintik azt a választ ha a saját lustaságukról kellene beszámolni, hogy így néz ki a "real woman".

2016. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon,nagyon ritka.

Ahogy az egyik valaszolo is irta,nem csak a media hatasara,hanem a sajat lelkiismerete miatt nem erzi jol magat.

2016. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek... Csak nem Magyarországon :D
2016. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Meg is érdemli az összes ilyen dagadék csak a saját hibájából lett olyan amilyen. Mindegyik fogyni akar de olyan kevesek hozzá ,hogy soha nem fogynak le és még bunkók is mellé.
2016. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen !!?? Hát szerintem meg a JÓ REPEDTSARKÚ KÚRVA NÉNÉDET azt!!!!!!! Arra nem is gondoltál h talán betegség miatt túlsúlyos valaki??? (én speciel vékony vagyok , de mind1) Szerintem mielőtt ítélkezel emberek felett nézz egy kicsit a dolgok mögé !! (ez nem a kérdezőek szólt)
2016. szept. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!