Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan 16-17 eves fiu,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 16-17 eves fiu, vagy lany, aki ugyan ebben a cipoben jar? :D

Figyelt kérdés

Ismerkedni tudok - van humorom, jo beszelokem is van. Ami itt a problema, hogy akik kozelednenek azok vagy nem az eseteim (nem feltetlen kulsore), es tenyleg csak barati szinten vannak. De mondjuk lehet ugyan ez kulsore is.


Kicsit husosabb vagyok az atlagnal, ez tagadhatatlan, de alkatomnak megfeleloen oltozkodom, es van onbizalmam. (Nem vagyok egoista, csak annyi hogy vegig merek menni tomeg elott egyenes hattal ugy, hogy tenyleg kihuzom magam, es azt sem nagykepuen.)


Mielott elitelnetek hogy ne varjam a kockas hasu herceget, mondom, hogy elegge bejonnek a macko tipusu fiuk is. (Nem 165 cm 90kg-ra gondolok, hanem aki nem feltetlen a vekony kategoria, de nem a dagadt..)


Kulsore igazabol annyi "elvarasom van", hogy 170cm felett legyen, (ha alatta van sem feltetlenul problema, de a magasabbakat reszesitem elonyben.) belso pedig: jo humor, kedves, figyelmes, es oszinte.


Szoval, a sok rizsa utan van itt olyan, aki ilyen helyzetben van?:) leirhatna a sajat nezopontjat\velemenyet. Koszonom szepen a valaszod;)



2016. máj. 14. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
16/L vagyok ugyanebben a cipoben jartam de mar van baratom:) Szoval ne add fel:)
2016. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nagyjából ilyen vagyok mint amit leírtál, de nekem is épp alakulóban van valami illetve nekem talán túl fiatal lennél de hidd el sok ilyen fiú van csak félnek.19/f
2016. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én 170 centi fölött vagyok de nem vagyok egy nagy darab
2016. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo: dejo, legyetek boldogok sokaig:) es koszonom szepen:)

Masodik valaszolo: neked pedig sok sikert.:)

2016. máj. 14. 12:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem ilyen helyzetben vagyok. Én sokkal rosszabban. Eléggé a kilátástalan helyzetbe tartozom. De azért neked sok sikert! :) Neked simán lehet valakid.
2016. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolo, ha van kedved beszelni a dolgokrol, jo lelkiszemetes vagyok:)) irj nyugodtan ha gondolod
2016. máj. 14. 13:12
 7/10 anonim ***** válasza:

ez a "kicsit húsosabb vagyok az átlagnál" is relatív.általában ti lányok súlyosabbnak látjátok a helyzetet,mint amilyen :D

nekem például a teltebb lányok tetszenek.viszont mivel én magas,szálkás,vékony vagyok,ezért a hasonló testalkatú lányokat vonzom..szóval így idáig zsákutca.

na ebből azt akartam kihozni,hogy mindenkinek más az ízlése,előbb-utóbb csak összefut az ember valakivel,akivel kölcsönös a vonzalom.addig meg várhatjuk a varázslatot:D

2016. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolso..:))))


Nem, sajnos tenyleg nem csak rosszul latom, ez igy van :D

Hat, sok sikert kivanok:) csak gyozzuk kivarni:))

2016. máj. 14. 20:21
 9/10 anonim ***** válasza:

azért ennyire csak nem lehet "rossz" a helyzet :D

és ja..győzzük kivárni:)

2016. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kérdező,szinte teljesen ebben a helyzetben vagyok én is!:D

De ne add fel,én bízom abban hogy egyszer talán találunk olyasvalakit akiért odáig meg vissza leszünk:) 15l

(tudom,hogy 16-17 évesekre voltál kíváncsi,de gondoltam azért én is tartom benned a lelket,bocsi:D)

2016. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!