Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs önbizalmam, nem merek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs önbizalmam, nem merek ismerkedni, már kezdek lassan magamba fordulni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen félek a visszautasítástól. Félek megszólítani egy lányt. Még sosem volt barátnőm, azt már 20 éves is elmúltam. Most mit kellene tennem? Látok egy lányt a villamoson, odamenni hozzá, és a fülébe súgni, hogy "szia, de bejössz nekem!" Nem lepődne meg? Meg a többi utas is nézni mint borjú az új kapura, főleg ha vissza is utasítana akkor meg le is járatnám magam. Haverjaim nem nagyon vannak, (van egy pár azért) de nem nagyon szoktam eljárni velük sehova. Bulikba nem járok, nem piázom és nem is cigizem. Ha "tetszenék" magamnak lehet több önbizalmam lenne, csak én csúnyának is tartom magam meg igen csak zavar, hogy sovány is vagyok. (176cm/56 kb; de aki rámnéz, látja hogy sovány vagyok, de azért többnek néz). Mondjuk sokan mondják, ha nem lenne annyi pattanásom, akkor egész kulturált képem lenne. (Esetleg pm-be küldök magamról képet)

Szóval mit tegyek, hogy legyen önbizalmam, merjek ismerkedni? Szertnék már végre egy barátnőt, de így ilyen félénken szerintem sosem lesz.

20/f



2016. máj. 14. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbálj kicsit többet foglalkozni magaddal. És ezért ne menjen el az önbizalmad és igen... én azt tanácsolom hogy csináld azt (és ne csak a legjobb bombacsajoknak mondd, próbálkozz az átlagos csajoknál ott lehet, hogy lehet esélyed).

Ha küldesz egy képet adok tanácsot, hogy mit tehetnél :)

2016. máj. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem nem is kell szőke bombázó csinibaba. Csak egy átlagos lány, aki normális, aranyos és cuki.

De még hozzájuk is félek odamenni.

2016. máj. 14. 23:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Eloszor probalj szerezni egy kis onbizalmat interneten ismerkedessel, aztan majd eloben.

Ha sovany vagy, jarj el edzeni, az ugyis plusz pont a lanyoknal es legalabb sovanynak sem nevezhetnek majd.

Pattanasokra annyifele megoldas van mar, vegyel ra valami kenceficet, vagy ha ezeken mar tul vagy, akkor keress rajuk hazi praktikákat (pl fogkrem is jot tesz, legalabbis nekem bevalt, de ez nem mindenkinel mukodik).

Villamoson meg azert csak ugy random ismeretlen csajokhoz ne menj oda ilyen szovegekkel, mert teljesen erthetoen neznenek furan, elvegre kb 2 percig lattatok egymast egesz eletetek alatt es azt sem tudod, hogy kapcsolatban van-e (mert meg a nemi identitasa is kerdeses). Inkabb szolitsd le egy "szia, veletlen nem ismerjuk mi egymast valahonnan?" mondattal, mert ebbol annyira rosszul nem johetsz ki (persze ne egy plazacica csajt probalj ezzel felszedni), aztan meg ebbol kialakulhat egy kis beszelgetes, megkerdezheted a nevet, es ha megmondja, akkor megkeresheted a facebookon, stb., innen azert mar talald fel magad.

Probald pozitivan nezni a dolgokat, emiatt jobb lesz a kisugarzasod es szivesebben beszelgetnek veled majd az emberek.

Sok sikert:)

2016. máj. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Egyenes út ***** válasza:

Mondok véleményt, küldj képet privátban.;)

19/L

2016. máj. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos nekem is hasonló a helyzetem.18/f
2016. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!