Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet a legkönnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a legkönnyebben meg ismerkedni egy nővel? Lassan 2 éve próbálkozok hiába. Már kezd el fogyni az önbizalmam tisztára. F

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Rakd fel magad ingyenes társkeresőre egy jól átgondolt bemutatkozóval, előnyösebb fényképpel és horgássz.

Vagy keress olyan társasági programokat ahol nők is gyakran megfordulnak (pl tánc szakkör, futóklub, akármi), lényeg, hogy legyen közös program, ami adja magát a beszélgetéshez.

Nekem előbbi vált be.

27F

2015. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6 év társkeresőzés alatt kb 3an írtak vissza, azok se akartak kapcsolatot.
2015. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve fent vagyok egy társ keresőn de hiába.
2015. szept. 6. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak nyitottnak kel lenned és a kevésbé szépen is meglátni a gyönyörűséget.
2015. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hiába vagyok nyitott.
2015. szept. 6. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamennyi önbizalom is kel bízza,ha te saját magadban nem hiszel hogyan higgyjen benned más.
2015. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen témára, amikről könyveket lehetne írni (és írtak is már róla rengeteg könyvet), nem egy ilyen oldalon fogsz néhány sorban hasznos választ adni, ami megváltoztatja az életed.
2015. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!