Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinaljak ha az idosebbek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha az idosebbek tetszenek nekem?

Figyelt kérdés
Nem tartom vonzonak a mai tini fiukat es hamarabb osszejonnek egy idosebbel mint hogy egy ilyen pava fiuval,szerintetek gaz ha mar az idosebbek tetszenek es nem a pava tinik? 15/l
2016. máj. 15. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de azért ne 40 évest keress :D
2016. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát szerinten nem gáz. Ettől függetlenül még jópár évig a saját korcsoportodba ismerkedj. Nem minden tini fiú olyan,amilyennek leírtad.
2016. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ettől a "gáz" szótól már rosszul vagyok. A gáz az valamilyen légnemű anyag.


Amúgy meg teljesen érthető, hogy miről beszél a kérdező, a mai fiúk nagyja borzalmas, ahogy kinéz, így az értelmes lányok, akiknek nem papagáj kell, hanem rendes fiú, kénytelenek idősebbeket keresni, akiknek meg normális esetben nem kellenek, ugyebár. Szóval eléggé nem jó helyzet áll fenn jelenleg. Kérdező, még amúgy is csak 15 éves vagy, foglalkozz a tanulással, majd pár év múlva lesz értelme foglalkoznod ezzel a témával is.

2016. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem. Teljesen rendben van. De azért pontosabban mire gondolsz? A 40 éves is idősebb. 😀😁

De ha 4-5 évvel idősebbel szeretnél összejönni, azzal semmi gond nincsen. Csak egyre figyelj: ebben a korosztályban rengeteg a tahó, bunkó, kihasználós alak.

20/f

2016. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most úgy beszélsz, mintha az összes tini fiú páwa lenne..

Mintha más nem is lenne, csak páwa....pedig a páwák már kezdenek eltűnni. Legalábbis én így látom.

15 éves létedre hozzád egy 18, nagyonmax. egy 19 éves való, sajnálom, be kell érned velük. Vannak közötttük normálisak. Nagyon sok.

2016. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismersz normális srácokat a korosztályodból? Hozzájuk se tudsz vonzódni? Azért annyira nem vészes a helyzet, mint ahogy azt mondják, nem minden fiú páva, rengeteg normális 14-18 éves van, csak nyitott szemmel kell járni! :) Viszont az is megeshet, hogy nem vonz egyáltalán ez a korosztály. Nekem olyan fiú barátaim vannak, és olyan srácokkal randiztam, akik pont azt bizonyítják be nap mint nap, hogy igenis léteznek még rendes pasik, akik udvariasak, tisztelettudóak, értelmesek, lehet velük beszélgetni, nem csak a bulizásból áll az életük, hanem emellett jó tanulók is, van céljuk, nem csalnák meg a barátnőjüket, hanem megbecsülnék és szeretnék őt. Nem elhanyagolható, hogy egyébként kifejezetten jóképű srácok, sportosak, korukhoz képest egészen férfiasak, nem olyanok, mint a mai ideál, azok közül néhány "fiú" szebb lány, mint én. :D Tehát egyszóval igazi főnyeremények lennének, én mégsem láttam bennük soha többet egy barátnál. Nem tudom, hogy ez miért van, de ráerőltetni nem tudom magamra, hogy tetsszenek, és nem is szeretném. Mindig a 7-8, vagy akár több évvel idősebbek jöttek be, hozzájuk tudok vonzódni. Nem tudom, hogy nálad is ez van-e, vagy csak folyamatosan csalódsz a korosztályodban, és az összeset elkönyvelted ugyanolyannak, de szerintem ne általánosíts! Az idősebb srácokkal pedig vigyázni kell azért, sokan csak kihasználják a naiv, fiatal lányokat. De ha a személyiségeddel is le tudod nyűgözni a srácot, akkor bármi lehet. Csak vigyázz, nehogy ő is úgy általánosítsa a korosztályt, mint te, és az elején beskatulyázzon egy mai tinilánynak, ahogy te is teszed a tinisrácokkal. Én 2 éve voltam annyi idős, mint te most, már akkor is a huszonéves férfiak vonzottak, de így visszatekintve azt gondolom, hogy még annyira másképp láttam a dolgokat, hogy hosszútávon nem működött volna egy kapcsolat. Most már nem látnám akadályát. Ha majd újabb 2 év múlva, 19 évesen visszagondolok a mai önmagamra, biztosan látni fogom a változást, és hogy mit látok még jelenleg rosszul, miért vagyok még éretlen bizonyos dolgokban, de nem gondolom úgy, hogy akár már most ne működhetne egy kapcsolat. :)
2016. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Ne aggódj, hozzád is idős egy 7-8 évvel idősebb férfi..... :)
2016. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem aggódok, kedves #7-es, majd meglátom mit hoz az élet. :) Azt pedig rád bízom, hogy mit gondolsz erről.
2016. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!