Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogyan szerezze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyan szerezzem vissza az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Sziasztok az a helyzet, hogy olyan problémám van, hogy teljesen oda lett az önbizalmam. 17 éves fiú vagyok, sportolok, jó alkatom van egészségesen élek. Eddig teljesen magabiztos voltam magammal kapcsolatban, azonban lányoknál sosem jeleskedtem. Sosem jött össze egy lány sem. Mindig eljutottam oda, hogy beszéljek azzal a lánnyal aki tetszik ha nem is élőben legalább facebookon és ennek köszönhetően sok lány "barátom" is van. De egyik sem tekint rám úgy mint akivel párkapcsolatba szeretnének lépni. Volt már arra példa hogy "barátság extrákkal" szóba jött két lánnyal de most fiúk azok üssenek bottal, de nekem nem ez kell. Én szeretnék egy párkapcsolatot, hiányzik az hogy kötődjek valakihez. És ez annyira elvette az összes önbizalmam, már motivációm is elveszett. Jó tanuló vagyok, sportolok de egyszerűen eljutottam arra a szintre, hogy már ráírni se merek egy lányra aki tetszik mert úgy vagyok vele hogy úgy is besülök, vagy nem lesz semmi. Mit tehetnék ezellen? Már a közérzetem is rossz, nincs kedvem semmihez, már kicsit úgy érzem mintha depresszióra is hajlana ez a dolog. És ez nagy szó ilyennel csak úgy nem szeretnék dobálózni. Köszönöm a segítségeteket.

2016. máj. 5. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nalam is :) szar dolog a friendzone :)
2016. máj. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz és milyen lányokkal ismerkedsz? Ha tudsz keress olyan lányokat akikkel azonos a hobbid ugyanazt a sportot szeretik.
2016. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Thomika20 ***** válasza:
Próbálkozz tovább, lehet hogy te teszed magasra a mércét. Majd ha oda álltál az összes magyar lány elé, akkor és egyik sem akar tőled semmit, akkor azt mondhatod, hogy béna vagy. Addig pofa lapos és küzdj ;)
2016. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!