Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hátrányt jelent?

Figyelt kérdés

Hátrányt jelent ha egy lány nagyon szereti,az állatokat szinte túlságosan is?,Meglát egy szelíd kóbor állatot az utcán odamegy,hozzá megsimogatja megszeretgeti,ha lehetne haza vinné.

Otthon is tart egy jó pár háziállatot,amik számára sokat jelentenek.Nem lennének fontosabb nálatok,de ennek ellenére nagyon szereti őket.Hátránynak, számít ez az állatszerető, tulajdonság?



#állatimádó.
2016. máj. 19. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nwm értem miért lenne az? Amíg nálam nem fontosabbak, addig nincs bajom vele. Viszont kóbor állatkákat ne hozzon haza, azért sintértelepen nem akarok lakni.
2016. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem ez még jobban megszeretteti a lányt. De azért igen, kóbor állatokat nem igen kéne simogatni. Nem valami higiénikus. De ha van nálad kéz fertőtlenítő, akkor mehet.
2016. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
állatszeretés nem, de random kutyákat ne simogass
2016. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azér az uti kutyákal vigyáz mer ha éves megszivtad:D de kaja, nekem is van 2 álat a szobámba :'D
2016. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem jelent hátrányt, de előnyt sem. Pl ha disznót kell vágni akkor gondolom nem mocskolod be a kezed a félbevágott disznóval és hurkát se nagyon töltenél.


Barátnőm szüleit disznóvágáson ismertem meg, úgy mutatta be őket hogy elhívott magukhoz mikor disznót vágtak.

2016. jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!