Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vagyok így ezzel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Sportos, kedves , átlagos de semmi féleképp sem mondhatni rám hogy csúnya. Mégsem áll szóba velem egy igényes és normális lány sem. Mindig is szerettem volna egy lány legjobb barátot akivel beszélhetek a mindennapokról de eddig mmég nem találtam olyan lányt akiben megbízható és kedves is velem. Miért lehet ez?
2016. máj. 19. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
1 et ismerek az meg esélytelen :c
2016. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj rám nyugodtan. fiatalabb vagyok mint te, de ha beszélgetni szeretnél nem az a lényeg :) 14/L
2016. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Talán mert túúúl sok jó tulajdonságod van? Hol vannak a negatívumok? Tudom hogy fontos a jó önértékelés de azért...:) Kellene egy kis szeréység :) És hogy már a kérdésre válaszoljak mert a lányok többsége minden fiúban potenciális pár jelöltett keres. Csak óvatosan :)) Ja és lehet azért mert nm hisznek fiú lány legjobb barátságban, ebben én se nagyon habár a szimpla barátságban abban inkább.

16l

2016. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hat ha felsz ismerkedni akkor nem is lesz senkid :) allj szoba nyugodtan lanyokkal,ha valoban jol nezel ki nem utasitanak majd vissza :)

Egyebkent en meg pont ugy vagyok vele,hogy igenyes vagyok,nem csunya,kedves,magabiztos,megse kellek senkinek :D

Ha akarsz beszelgethetunk :)

2016. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még mindig vágyom egy fiú legjobb barátra, csak az a baj, hogy akikkel jóba leszek mindig randira hívnak vagy szerelmet vallanak... 16/l amm nekem írhatsz, ha gondolod :)
2016. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah egyébként a másik lehetőség az az hogy ahogy beszélgetsz egy lánnyal megtetszel neki, de te csak barátságot szeretnél, ő meg megy és kinéz magának mást
2016. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!