Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem nem lesz belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem lesz belém senki sem szerelmes és emiatt rosszul érzem magamat. Mit csináljak hogy elnyomjam valahogy ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy egy lánynak sem tetszem.


Nem akar senki szerelmes lenni mert nem szoktam eljárni sehova.

Meg lányokkal sem szoktam beszélni. :(


Hogy nyomjam el könnyebben a tudatot hogy egyedül leszek majd?

Barátokkal való szórakozás nem fog elfoglalni mert nincsenek.


17/f


Semmi ötletem nincs mert csak a lányokra tudok gondolni.


2016. márc. 15. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
túlreagálod, ha pedig így is van, ne számíts senkire aki segítene, szépen barátkozz meg azzal a gondolattal hogy jobb ha ezt nem árulod el senkinek, mert nem jön ki belőle jó dolog, csak negatív reakciót kapsz már csak azzal is ha segítséget kérsz, majd kiderül hogy javíthatatlan a szituáció.
2016. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fő a pozitivitás, próbálj meg olyan dolgokkal foglalkozni, amik örömet, vagy sikerélmént okoznak, ezáltal könnyebben el tudod terelni a gondolataidat róla. Én is hasonló esetben voltam, (még nem volt barátnőm sem) éreztem is hasonlót mint te, de jobban belegondolva rájöttem, hogy ebből a több millió lányból biztos van akinek én is tetszem.

17/f

2016. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szuperszenny válasza:
Elsőnek verd ki a fejedből azt a baromságot hogy senki nem fog beléd szeretni és hogy mindig egyedül leszel. Ha így gondolkodsz meglátszik rajtad és pont ezért fognak elkerülni a lányok. Én sem jártam el sehova mégis boldog párkacsolatban élek. Ajánlom figyelmedbe a Bad**t. Én is ott találtam rá a páromra.
2016. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szuperszenny válasza:
Egyébként simán lehet hogy az a lány akinek tetszel ott van a közeledben csak nem meri elmondani. Szerintem jobban teszed ha nekiállsz és megkeresed.
2016. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ismerkedj lányokkal. az antiszocialitás (nem bántani akarlak) nem vezet semmi jóra. tapasztalat. meg fogod találni azt a lányt akivel kölcsönösen boldogok lesztek, de ehhez ismerkedned kell. a csalódásokon meg mindenki keresztül esik, de az élet ilyen.
2016. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!