Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szeretek a srácok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek a srácok az ilyen csajokat?

Figyelt kérdés
Cserfes vagyok,imádok beszélni embereket megismerni.Mindig leragadnak a fiúk,egy szia mizunál. Én szívesen folytatnám a beszélgetést,még sok levélen keresztül.Szeretem megismerni az embereket.Senkinek nem jönnek, be a cserfes csajok?Persze nem csak én beszélek,hagyom a másik felet is kibontakozni.

2016. máj. 20. 14:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam a címet"az lett volna,hogy nem szeretik a srácok az ilyen csajokat?"
2016. máj. 20. 14:58
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát vannak akik nem szeretik :D én mondjuk szeretem az ilyen csajokat
2016. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
En szeretem..irhatsz ha gondolod :)
2016. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja izé ha őszintén beszelsz az jó dolog:'D én sokszor hüeségeket beszélek, ha gondolod írj belölem bármit kilehet szedi:o
2016. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
de bejön
2016. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Imádom őket. :)

Inkább az a bajom, ha folyamatosan nekem kell felhozni témát.

2016. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sokkal jobb mint egy olyan akivel nem lehet 2 épp mondatot se beszélni
2016. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ismerek egy ilyen lányt:D Lányok közül mindenki szereti, mindenki nagyon jól kijön vele, ahol feltűnik egy lánybandába, egyből nagyon jó hangulatot csap, meg ilyenek.. Szoktam látni néha fiúkkal is beszélni, kevésbé sikeresen.:/ Sokat kérdezősködött, nagyon meg akart ismerni, de nem is azért, hogy összejöjjön velem, hanem mert csak szimplán kíváncsi volt.. Egy ideig próbáltam ehhez igazodni, de kicsit fura volt nekem is.. Hogy őszintén megmondjam, én is kicsit furán viselkedtem, de az a lány nagyon faggatott engem mindenről. Mindig kérdezte, hogy ki tetszik nekem, meg miket csinálok a szabadidőmben, mit eszem stb, és tudtam hogy nagyon sok emberrel beszélget, ezért nekem volt egy olyan gondolatom, hogy ezt mindenkinek tovább mondja.. És még ha nem is, tényleg nagyon sok emberrel beszélget, és ezért ott van az a dolog, hogy mi van ha:D Lehet ezért zárkózottak kicsit a fiúk a társaságában. Igazándiból az ilyen lányok elől azért húzódnak el a fiúk szerintem, mert eleinte a fiúk szeretnek irányítani ismerkedésnél általában, és ha egy lány akarja átvenni ezt a szerepet, az furcsán veheti ki magát a fiúknál..


De ez csak az én elképzelésem, lehet nem így van:D Am véletlenül nem Bács-Kiskunk megyében laksz?:D

2016. máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem az ilyen lányokat majdnem mindenki szereti:)

én szeretek úgy beszélgetni ha a másik beszél:D

2016. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez tényleg szép és jó nekem is tetszik de bennem azért lenne egy félelem hogy kapcsolatban is erdeklodne masik fiu iránt mert szeret ismerkedni
2016. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!