Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok, nektek bejönnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nektek bejönnék?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok(fiú) kb 170 cm 55 kg. Fekete a hajam és barna a szemem. Nem vagyok "pawa" nem igazán birom a focit. Quadozni szoktam. Nem sűrűn járók buliba kb havi 2x.. Nem vagyok kocka se :D nehezen bocsajto vagyok, nem szeretem ha madárnak neznek.. szeretem az egyenes embereket.szeretem az állatokat. Most csak ennyi jut eszembe. Ha tobbet akarsz tudni irj :)

2016. máj. 21. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
túl vékony lehetsz szerintem, de egy képet megnéznék rólad mert ezek alapján nem igazán lehet megmondani
2016. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tökéletes vagy. És nem vagy túl vékony, én 165 cm és 50 kg vagyok, szóval pont az én súlycsoportom vagy, engem meg nem szoktak lesoványozni. 15/L
2016. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

külső tulajdonságok alapján egyáltalán nem lehet megmondani. ehhez kép kéne (amit ha persze küldesz, véleményezek)


belső tulajdonságokról keveset mondtál. én sosem értettem a nehezen kiengesztelhető embereket, nekem elég könnyű a megbocsájtás. hogy érted, hogy nem szereted, ha madárnak néznek? az állatokat én is szeretem, viszont érdekes, hogy az egyenes embereket is szereted. én eléggé egyenes vagyok mindenkivel, és ezt nem sokan díjazzák.

15/L

2016. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem is kuldhetsz kepet
2016. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bence, Bence...majd megszereted a focit ha megnyerjük az EB-t.
2016. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

„nem szeretem ha madárnak neznek” Miért adsz rá okot? Esetleg szárnyad van, és reggelente csiripelsz is nem? Lehet azért néznek „madárnak”.

17F

2016. máj. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Természetesen így van 6.*😉
2016. máj. 21. 12:30
 8/13 anonim válasza:
Nekem is dobhatsz egy képet:)
2016. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretbék egy képet :)
2016. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha lehet nekem is küldhetsz képet :)

16/L

2016. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!