Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok és akárki! Mi a vélemén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és akárki! Mi a véleményetek? (Részletekért klikk;)

Figyelt kérdés
Elsősorban lányokra a lányok véleménye érdekel, de akinek van tapasztalata benne nyugodtan írhat. A kérdés az lenne, ami már többször is előfordult velem, hogy egy nagyobb lánybandából ha kiszemelek valakit, és így egy ideig szemezgetünk meg ilyenek, meg úgy felfigyelünk egymásra ha véletlen egy helyiségben vagyunk, vagy úgy egy helyen, akkor ez a kis idő elteltével, amikor elmennek mellettem a barátnőivel, néha rám néznek és nevetnek az mitől lehet?(hangsúly a nevetnek dolgon):D Még ha előtte tök befásult arccal is sétálnak, ha észrevesznek gyakran ez történik.:D Vélemény?

2016. máj. 20. 14:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Neeem nem ittam még semmit, nem azért írtam el az első mondatot, csak átfogalmaztam, és benne maradt egy felesleges szó, sry:D
2016. máj. 20. 14:53
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
velemis ez van 2 lehetőség van vagy rondák vagyunk vagy bejövünk nekik :'D
2016. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én is hajlandó vagyok pesszimistán felfogni a dolgot:D Bár én az a fajta srác vagyok(ami egy átok is egyben néha), aki köré ha akarom, ha nem, lányok gyűlnek.. Volt hogy előtte nagyon hosszan szemeztünk egyszer, azóta figyelt ő nagyon fel rám, én már előtte is néha-néha észrevettem, de igazándiból én is azóta kapom fel a fejem rá:D Ez úgy kb 1-2 hete történhetett, pontosan nem tudom.
2016. máj. 20. 15:06
 4/10 A kérdező kommentje:
-is:D
2016. máj. 20. 15:13
 5/10 anonim ***** válasza:
ja vigyáz haver szemezet 1 csajal es odament a csaj palija:'DD
2016. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az se semmi:D Mondjuk ezt a csajt még nem láttam csávóval.:D Amúgy a te esetedben ez a dolog mióta zajlik?
2016. máj. 20. 16:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiúk XD
2016. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elarulom neked a hulyebbek es gyerekesebb szoktak ilyenkor nevetni :D

De az is megesik h van valami vicces sztori rolad es rad neznek majd eszukbe jut, ki tudja :D Mindenesetre az is lehet h bejossz nekik. Komplikalt esetek vagyunk :D

17/l

2016. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van olyan is, hogy nem nevetnek:D De van amikor félénken néz rám a lány, viszont nagyon magabiztosnak tűnik általában:D Nem is értem:D
2016. máj. 20. 20:56
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg úgy óvatosan, mintha nem merne rám nézni, vagy mintha nem akarna bámulni, de csak-csak idenéz.. Mindig látom, hogy a szeme sarkából még oldalra néz felém:D De az is lehet hogy én látok bele többet, ki tudja:D
2016. máj. 20. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!