Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik és kiderült hogy van nála esélyem de nem tudom hogy mit mondjak, írjak neki? valaki segítene?

Figyelt kérdés

2016. máj. 15. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd, ha erre is képtelen vagy akkor kíméld meg.
2016. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egy suliba jártok, akkor keresd meg, hívd félre (folyosó vége vagy egy nem forgalmas része) és tudom, nem könnyű csak úgy elmondani, hogy szia, tetszel... De mégis valahogy vezesd fel, például: XY, lehet váratlanul ér ez, de én (nagyon) kedvellek és szeretném tudni, hogy ez kölcsönös-e... Ha van nála esélyed, ahogy azt írtad is, azután elhívhatnád egy találkozóra :) Szorítok, ügyes leszel!
2016. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok.. kedves #1, kíváncsi lennék, te hányszor mertél odaállni egy lány elé és megmondani neki úgy elsőre, hogy tetszik. Azért ez a lépés mindkét fél részéről elég macerás...
2016. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha írsz privátot bővebb infókkal segítek :D
2016. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, de elég csúnyán lekoptatott a ******
2016. máj. 26. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!