Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet még ilyen fiút találni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ilyen fiút találni?

Figyelt kérdés

Aki hűséges és nem csal meg egy nap múlva. Vicces, megértő. Ja és mindez olyan 15-16 évesen.

Vagy túl sokat várok el?



2016. máj. 22. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok! Kár hogy már jóval idősebb vagyok :)
2016. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen,de nem fogjátok megtalálni mivel csak a nagyon helyeset keresitek.:)

Oke,nem annyira helyesek is megcsalnak mivel ok is lányokkal akarnak lenni,de ez van.

2016. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Van helyesből is (előző barátom, már kicsit sajnálom, hogy szakítottam, de nagyon örülök, hogy boldog az új barátnőjével)
2016. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
van ilyen,de nekem is ezek az elvárásaim egy lánytól,én nem csalnám meg soha a barátnőm...mert egyszerűen nem izgat olyankor más lány és amúgy se izgat hogy ki mikor hány lánnyal mit csinál,számomra vannak az életben olyan dolgok amiket értékelek például a barátnő is ilyen,annak örülök ha van vagyis lenne mert most nincs 16/F
2016. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, viszont helyesnek nem mondanám magamat, az pedig ma már alap elvárás.

15F

2016. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet hát. 17/F
2016. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Dehogy vársz el sokat. Én pl. ilyennek tartom magam.

A megcsalásra egyébként nem is tudom, hogy ilyenkor mi vesz rá embereket...

16/F

2016. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7

Ahogy a lányok kelletik magukat... Éreztetik veled hogy szeretnek.

Kíváncsi vagy milyen lehet egy új lánnyal.

2016. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
En is ilyen vagyok irj ha szeretnel 16 f
2016. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Rühellem ezeket a kérdéseket. Olyanok, mintha azt kérdeznéd, léteznek-e a Disney-hercegek. Bullshit.

Senki sem tökéletes, te sem. Ha valakiben meg is vannak ezek a mézes-mázos dolgok, amire mindenki vágyik, rohadtul nem egy noname oldalon fogod megtalálni őket, hanem egy helyen, amit életnek hívnak. Valóságnak. Ahol csalódások és sikerek érnek, minden témában.

A legjobbat keresve, amit úgy érzel, megérdemelsz, elfelejted magad, és hogy ki a rák vagy, elfelejted hogy téged ki érdemel meg, vagy hogy méltó vagy-e valamire.

Nekem ez a véleményem. Az az egy biztos, hogy itt mindenki "kedveshelyesokosviccesnemcsalmeg", ez persze csak látszat, valójában önbizalomhiányos, megkeseresett és kétségbeesett arcok vannak a felfestett személyiségük mögött (akinek nem inge..).

Ne dőlj be, mert pofára esel.

2016. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!