Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a szebb lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a szebb lányoknak nehezebb egy normális fiút találni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Nem szeretnék barátot egyelőre, de az nagyon rosszul esik, hogyha tegyük fel akarnék valakit, akkor se kellenék senkinek. Nem beképzeltségből mondom, hogy szebb, hanem úgy értem nem vagyok csúnya. Az átlagosnál jobb. Sokan mondták felnőttek is, hogy modell tipus vagyok. A fiúk rám se hederítenek, testesebb, balyszos csajok csak válogatnak.xd Nekem már az is jól esne ha észrevennének.:P Maximum az idősebb 20 év felettieket érdeklem, de azokat is azért, mert csajozó mániások...és mind1 nekik

2016. febr. 26. 22:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy pont azért nem mernek nyitni nálad mert túl szép vagy és úgy érzik semmi esélyük nem lenne, mert egy "olyan lány úgyse foglalkozna egy ily3n fiúval"...
2016. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
*ilyen
2016. febr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Hat mert ugy erzik hogy nem eleg jok hozzad es ugyis elhajtanad oket a testesebb csajok meg szebbek mint a modellek (ugy 65-70kg alatt)
2016. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ez csak azért van mert sok lányt csak kihasználnak a fiúk és ez néha ez igaz. De vannak olyanok akik félnek oda menni wgy csinos lányhoz és félnek a reagálást9l hogy lekoptatják így is sokan a normálisakat. Épp ezért nem nagyon figyelnek az ilyenekre de tudhatnák hogy ez nem igaz. De igazából mindenkinek más az izlése és ezzel nem tudunk mi lányok mit csinálni sajnos
2016. febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Egy szép lány mindig magányosabb, mivel a srácok nem merik megszólítani. Emiatt ne aggódj, de mivel tudat alatt nem akarsz pasit, lehet ez is lerí rólad, az ilyet észre lehet venni. Az utolsó mondatot, pedig kikérem magamnak :D 22 éves srác vagyok és sose voltam csajozó mániás. A 3 éves kapcsolatomnak féléve lett vége és még egy randin nem voltam, nem azért mert nem léptem túl rajta, hanem mert nem láttam ideális lányt, akit randira vigyek. Szóval azért annyira nem mindegy nekünk :) Már akinek...
2016. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

1,2,3 kár, hogy ezt gondolják, mert ha ez 1-2 év múlva is így lesz akkor az rossz lenne. :(

Utolsó: nem mindenkire vonatkozik ez, tisztelet a kivételnek


Írhattok még esetleg tanácsokat, tapasztalatokat....

És köszönöm az eddigi válaszokat.:)


Azt hittem, hogy akik kevésbé elérhetőnek mutatják magukat azokat, jobban tisztelik a fiúk, és nem csak 1-2 napos kapcsolatra fognak kelleni.

2016. febr. 26. 22:59
 7/27 anonim ***** válasza:
Hat ha majd ugy gondolod hogy kene srac nyugodtan keres te ne varj rajuk
2016. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy voltam vele aki tetszet azzal elkezdtem beszélni és wgyszer a srác elkezdett érdeklődni irántam és utána megbánta hogy nem beyzélt velem hamarabb hogy nem ismert meg. Én mindtam neki itt a lehetőség kérdezzen nyugodtan és utána nagyon jó lett a kapcsolatunk. ( ha van még kérdésed vagy nem volt valami világos írj nyugodtan )

2.voltam

2016. febr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Bocs el írtam én a 3 . voltam bocs
2016. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
sok a gyáva nyúl... és ha ez nem lenne elég még butak is... ha lenne eszük tudnák hogy az igazán szép csajoknak ritkán van barátjuk mert az összes pasi gyáva... és még könnyű préda is mert vágynak a szeretetre... én mindig beprobalkozok a jo csajoknal max azt mondja nem... szokd meg gyávák a pasik nem a te hibát... mondjuk a helyesirasod nem tükröz túl nagy értelmet... ami taszító lehet...
2016. febr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!