Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az természetes jelenség hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az természetes jelenség hogy úgy érzem a szép vagy és csinos lányok alapból nem szeretnek engem?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok és nincsenek barátaim és ezáltal lányokat sem ismerek.

Mindig mikor elmegyek elmegyek az utcán egy szép lány mellett azt érzem hogy mivel Ő csinos,aranyos és szép így ő nem szerethet engem.

Tudom miért szeretne ha nem is ismerem ,de akkor ís így érzem...

Ez számomra normális ,de alapból is az?


2016. máj. 22. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiánynak hívják:) Valamilyen szinten természetes,de fel a fejjel! Nincs olyan hogy szép,sőt,én csúnya embert iszonyú ritkán látok. Ne higyj ezekben a buta,szinte belédnevelt normákban.

Saját bőrömön tapasztalom,hogy a magabiztosság ezerszer fontosabb,mint a szépség vagy csinosság.

2016. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Önbizalomhiánynak hívják, és elég nehéz leküzdeni.
2016. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez a helyzet, még csak rájuk sem merek pillantani mert tudom, hogy nem vagyok nekik elég.

18/f

2016. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!