Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire gáz ha tetszenek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gáz ha tetszenek a duci fiúk?

Figyelt kérdés

Amikor elmondtam a barátnőimnek, hogy bejön ha egy fiún van felesleg teljesen kiröhögtek. és egyszer mikor azt mondtam egy osztálytársamnak(ducibb fiú) hogy szerintem jól néz ki ő is röhögött és azt mondta, hogy ne akarjam megszivatni mert úgy sem hiszi el. Ez tényleg ennyire furcsa??

15l



2016. máj. 25. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom Te is duci vagy. Szerintem csak akkor fura, ha tök jól nézel ki.
2016. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nincs ebben semmi különleges. Ahogy az sem különleges, hogy a többi tiniszuka nevet ezen. Hiszen felszínes a gondolkodásuk, és csak a média által hypeolt "értékek" fontosak nekik.
2016. máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Ha tényleg bejönnek kívánom találj egy kedves srácot és légy boldog.

Nem gáz hisz kinek mi a jó én pl szeretem (a tankcsapdát de lehet valaki ki nem állhatja és ezért nekem le kéne mondanom róla dehogy)

2016. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok duci
2016. máj. 25. 12:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért fura? Ők a hülyék, amiért kinevetnek. Ha neked ezek jönnek be, akkor ezek. Kész akkor lenne gáz, ha egyáltalán nem lenne saját igényed, saját karaktered, h te miket szeretsz inkább.
2016. máj. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Örülj neki. Kisebb a konkurencia.
2016. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

Hát én nem találkoztam még ilyen lánnyal...

15F

2016. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem is kinevettek, amikor mondtam, hogy bejön, ha egy lánynak kis melle és nagy feneke van. És? Tudod, sokak egyszerűen birkák, akik követik az épp uralkodó trendet, aztán semmi egyéniségük, és képtelenek elfogadni, hogy van, akinek más az ízlése, mint nekik.

Nem kell velük foglalkozni, ennyi. :) Te pedig legyél önmagad, és ne az legyen a fontos, hogy mások mit gondolnak.

A srác meg biztos, csöppet önbizalomhiányos, de ez ne szegje kedvedet. :)

Amúgy nem vagy egyedi eset, rajtam is van némi - szerintem nem szép - felesleg, barátnőm szerint mégis borzasztóan jól áll. Sőt, egyik lány ismerősöm (egykor amolyan plátói szerelem volt köztünk) sokszor hajtogatta, hogy irtóra bejön neki, hogy "van testem". Meg hogy szerinte itt kezdődik egy férfi.

Szóval nem csak te vagy úgy, hogy a ducibb fiúk tetszenek, és nincs ezzel semmi baj. :)

2016. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha egy ilyen sráccal jössz össze, akkor a hűségében biztos, hogy nem kell kételkedned :) (érti, aki érti)



[link]

2016. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem fura! Igazat megvallva, nekem is a duci fiúk jönnek be. ^^
2020. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!