Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura/ciki ha egy vékony (de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura/ciki ha egy vékony (de azért sportos) fiúnak a ducibb/telt alkatú lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
14/F

2016. ápr. 6. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem cukinak hanem szimplán aranyosnak mondanám😊
2016. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Szerintem pont ők a legjobbak :D ;)
2016. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Mindenkinek más az ízlése,szóval nyugi egyáltalán nem az.:)
2016. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
mostani barátom nagyon sportos, meg izmos tényleg. és eddig mindig 70+ kiló fölött voltak barátnői :D neki azok tetszenek. csak most jöttem neki én. én meg csak 50+ vagyok :D nincs ezzel baj.
2016. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D Csak azért kérdezem, mert látom, hogy szinte minden más fiúnak a vékony lányok jönnek be, és kicsit furának érzem magam :D
2016. ápr. 6. 18:59
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem amit most csinálnak a lányok ezekkel a fogyókúrákkal az nem normális. Rettenetesen vékony csajok is mondják, hogy fogyóznak / diétáznak pedig egy fogpiszkáló jobban néz ki tőlük. Amúgy a Duci lányokért én is oda vagyok. Még a nagyon duci/kövér lányok is szóba jöhetnek nálam. Szerintem egy igazi nő kerek és finom puha mindenütt.

Úgyhogy nyugodtan vállald fel hogy vele jársz és fogadd el úgy ahogy van. Akkor semmi gáz nem lesz.

JA! És ne kezeld másképpen mint egy vékony lányt! 20/F

2016. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Semmi rossz nincs benne, en is ismerek ilyen alkatu parokat, jol meg vannak:)

Jo ilyen kerdest/valaszokat is olvasni,nem csak a hulyeseget...

Huh az engem is idegesit mikor 40 kgos lanyok fogyoznak:d

20n

2016. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha valoban a kover nok tetszenek vallald! Nekem inkabb a normal meg a vekony a nyero! De gy bizonyos testzsirszazalek felett es alatt koros a koverseg illetve a sovanysag!
2016. ápr. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok vele.de én azért maradok a szimpla teltnél,a túl duci se jön be.viszont azért legyen rajta fognivaló :D 18/f
2016. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én miért nem találkozom soha ilyen fiúkkal? Mindenki csak mondja hogy ő szereti ha van mit fogni?:/

Mikor meg egy kedves, mosolygós de az átlagnál picit vaskosabb lány próbálkozik őt egyből lekoptatják:/

2016. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!