Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 éves lány vagyok miért a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok miért a tökéletes embert keresem?

Figyelt kérdés
Bevallom. Csak is egy számomra tökéletes embert keresek. Pár tulajdonság: vicces, izgalmas, kicsit bunkó, de csak poénból, perverz, romantikus, vagány, kedves, felnézhessek rá. Hobbijaiban legyen valami sport, netezés meg valami különlegesebb pl. fényképezés. Külsőre ezek elengedhetetlenek: 180 cm vagy magasabb, karakteres arc, izmos/enyhén mackós, ne legyen kopasz vagy 1 centis haj. Nincs cigi, pia, tetkó, piercing. Elegánsan lazán öltözzön a hétköznapokban. Legyen 25 év alatt. A maga ura legyen. Ne legyen szegény. Egyetemista legyen, és rendkívül intelligens. Tudom, ezek csupa felszínes dolgok mégsem tudok engedni, akkor nem leszek szerelmes. Nyugodtan patkánynak nézhettek az is vagyok. Mivel én egy átlagos arcú, kövér, középmagas lusta disznó vagyok + rossz tanuló és kicsit butácska. De nem viccelek a lábam is nehéz megmozdítani, ha már elgémberedtem az ülésben. Hozzátenném ez csak néhány tulajdonság! Még 2x ennyi lenne az igazi álompasi leírása.

2016. máj. 25. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak neked tökéletes, amúgy elég átlagos (kivéve a rendkívül intelligens, de ez szerintem részderől is túlzás). Egyébként egyrészt a te korod még nem a megalkuvásról szól így nem gond, ha így gondolkozol. Másrészt meg a keresési kritériumaid alapján egy kicsit a kategóriád fölé lősz, így a keresés megmarad, de egy ilyen ember nem választana téged a leírásod alapján, mivel nem tudod magad vonzóan eladni a számára.
2016. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt mondom én is. De most mit kéne tennem? Nincs valami pszichés bajom? Valami megoldás erre? Nem tudok lemondani az igényeimről sajna.
2016. máj. 25. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nincs, ne aggódj. De ideje megtanulni, hogy a céljaid eléréséért tenned is kell, szóval kezdj el sportolni, helyesen táplálkozni, keress hobbit és pallérozd az elméd, így egy olyan személy válhat belőled aki felkelti az áhított srácok figyelmét.

Addig megmarad plátói vágyakozásnak. Viszont ha teszel érte, szerencsére nem irreális kitűzéseid vannak, csak egy átalgembernél jól szituáltabb, átlag egyetemista srácot keresel. Töméntelen mennyiségben rohangálnak kisebb-nagyobb hibákkal és akad köztük a leírásodnak megfelelő is...

2016. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne ülj otthon ölbetett kézzel, és várd hogy megmentsen és jöjjön érted a nagy ő. Tegyél valamit! Fogyjál le, ne legyél lusta és kezddj el rendesen tanulni.

Amúgy meg nem nagy szám az ideálod, minden 2. ember ilyen

2016. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!