Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, a hajdobálás az mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a hajdobálás az mit takar nálatok?

Figyelt kérdés
Egy csomó lánynál látom, hogy amikor olyan szituációba kerül, hogy egy számára szimpatikus sráccal beszél, akkor egyből a hajához nyúl, dobálja, igazgatja, csavargatja, birizgálja..:D Ez pontosan mi akar lenni?:D Mintha valami olyasmit olvastam volna valamikor régen, hogy valamilyen anyagokat juttat a levegőbe ezzel a lány, amitől vonzóbb lesz a srác szemében, de lehet hogy hülyeség.
2016. máj. 25. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Komplett hülyeség, milyen anyagokat juttatna a levegőbe?
2016. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Hol olvastál ilyen hülyeséget?
2016. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ennek az anyagnak van egy neve is mint például: Fű, vonzalom, TT vagy akármi
2016. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Franc se tudja, engem nagyon irritál ha más lányok dobálják előttem a hajukat. Olyan p.icsás feeling, vagy nem is tudom
2016. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
egy könyvben, ami igazán részletesen körbeírta a testbeszéd legapróbb részeit is. Kicsit olyan ez mint amikor a tarantula megrázza a hátsóját, vagy megbirizgálja a hátsó lábaival, csak ő ezt védekezésként használja, és a levegőbe juttatja a láthatatlan kis szőröcskéit, ami ha bekerül a légzőrendszerbe, akkor nagyon nagy károkat okozhat ott. Nem feltétlen csak hajdobálásra gondolok, hanem kisebb igazgatásokra, meg ilyenek. Egyébként ne konkrét nedvekre gondoljatok, hanem egy illatra, vagy valami ilyesmi, ami nem érezhető, de van hatása. Régen olvastam, pontosan nem tudom hogyan írták le, de valami ilyesmi volt benne.
2016. máj. 25. 17:20
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát, sok lány zavarában dobálja/igazgatja/csavargatja(/rosszabb esetben rágcsálja :D) a haját, de van, aki úgy érzi, ez tetszik a pasiknak, és így akarja felhívni a higyelmét magára. Igazából fogalmam sincs, miért csináljuk, vakahogy ösztönösen jön, hogy ez jó dolog. :D Inkább azert szoktuk csinálni. Mert zavarban vagyunk. :)
2016. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De ha ez hülyeség is, ne ragadjatok le ennél kérlek, nem ez a kérdésem.:D
2016. máj. 25. 17:22
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm 6-os, ment a zöld kéz!:D Várom a további véleményeket!:D
2016. máj. 25. 17:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát én unalmamban zavaromban szoktam csinálni meg marha hosszú és van, hogy zavar és, ha nincs nálam hajgumi vagy olyasmi addig igazgatom amíg már nem zavar, csak az a baj, hogy előfordul, hogy kb 5x tűröm hátra, mégis előrehullik...
2016. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez inkább pótcselekvés,amikor zavarban vagyok és nem tudok mit kezdeni a kezemmel. :)
2016. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!