Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti miből veszitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti miből veszitek észre, ha bejöttök egy lánynak?

Figyelt kérdés

2016. máj. 25. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sokat vigyorog a közeledben,jobb kedve lesz,és gyengébb lesz a hangja-lágyabb ,és feléd fordul
2016. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Pl ha bámúl,utána elkapja a fejét, igazitgatja magát melettem. Vagy ha beszélgetünk akkor mindig ugy tartja a kezeit hogy ösze nyomja a melleit hogy nagyobbnak tűnjön. Ha valamit süt és velem kostoltatja meg akármennyire is mérgező xd
2016. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én nem veszem észre és most sajnos ez lett a vesztem :(
2016. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokat néz, és mosolyog. Lánytól függ hogy tartja e a szemkontaktust, vagy elcsapja a fejét ha ranezek. Jó ha egy lány próbálja tudatni. Én személy szerint szeretem ha a lány kezdeményez.
2016. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

lány vagyok,de leírom én hogyan "jelzek":

-folyton bámulom

-keresem a társaságát

-mindig keresek valami okot,hogy beszéljek vele

-felemelem a hangom

-van hogy akadozva beszélek

2016. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem tudom, hogy a srác veszi-e a fent említett jeleket. Észre szokta venni, ha nézem, meg tartja is a szemkontaktust, de semmit nem lép, illetve nagyon kínosan ügyel arra(lehet csak én magyarázom bele) hogy véletlen se érjen hozzám.

Nem tudom eldönteni, hogy akkor most nem szeretne semmit(elég valószínű,lol) vagy csak gyépés, és egyedül akkor esik le neki a sztori, ha egy csokor virággal és eljegyzési gyűrűvel állítok elé...

Állítólag eléggé bír.

Mit gondoltok, érdemes még foglalkozni vele, vagy inkább off?

2016. máj. 25. 21:41
 7/10 anonim válasza:
100%
Én fiú vagyok és volt hogy a lány pont így viselkedett velem ahogy #5 leírta, de mikor közeledni próbáltam, akkor megsértődött és azon panaszkodott, h szerinte én fel akartam őt szedni.
2016. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy érintést bevinni azért megérheti próbának. Nem indokolatlan érintést, hanem a beszélgetéshez hozzákapcsolódó mozdulatok. Tehát nehogy elkezd csak úgy simogatni az alkarját meg ilyenek, hanem használj ki minden olyan pillanatot, amihez illeszkedik valamilyen érintés. Egy nagyon rövid vállfogás, kézrátét a kézfejre amikor az asztalon van. Jó lehet, még az ajkak harapdálása néha sunyin becsempészve.
2016. jún. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, épp ezért tudok egyet s mást. Furcsán viselkedik egy lány. Ha a szokásosnál többet foglalkozik veled, bejössz neki. De vigyázz, mert az is lehet, hogy ő örömmel lenne a barátod, de nem akar szerelmi kapcsolatot. És az is lehet, hogy valami egészen érdekeset csinál. Barátnőm szerelmes lett az egyik fiúba, és folyton csak szidta, és azon gondolkozott, hogy hogyan,"ölje" meg.

Lényeg: legyél jófej, akkor talán többet érez irántad, ha látja, hogy szerelmes vagy, ne nyomulj nagyon.

Remélem segítettem, sok szerencsét! :)

2016. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, de köszi :D
2016. jún. 3. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!