Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Férfiak! Miből veszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Férfiak! Miből veszitek észre, ha bejöttök egy lánynak?

Figyelt kérdés
Hogyan kell sugallani, ha tetszik nekem egy idősebb férfi és én honnan veszem észre, ha én is tetszem neki?

2013. ápr. 23. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha rádír,ő is kezdeményez a kommunikációban és még nevet is a szar vicceinken.
2013. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, a szar vicceinken való nevetés nagyon fontos
2013. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiből... :D én túl amatőr vagyok az ilyen marhaságokhoz, mint az ilyen-olyan jelek... Ha valaki akar valami, akkor mondja meg kerek perec, mint ahogy én is megmondom. :D
2013. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én még nem vettem észre, hogy bárkinek is tetszenék vagy bejönnék. De a másik oldalról: én férfiként sokat nézek a szemébe, keresem a tekintetét, igyekszem bókolni neki bizonyos határok között, keresem a társaságát, intenzíven érdeklődök felőle, a legapróbb dolgokat is megkérdezem, egyszerűen mert érdekelnek, esetleg ráírok. Ilyenkor elvárnám, hogy ha a lány ezekből a jelekből ért valamit, akkor ő is tegyen egy lépést irányomban, de ez még sosem történt meg, úgyhogy innentől kezdve nem tudom.
2013. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Ő szokott velem flörtölgetni, tesz egy két megjegyzést, de nem hiszem, hogy komolyan is gondolja mert 1) szeret viccelődni 2) van családja. Így szerintetek esélytelen a dolog?
2013. ápr. 23. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmondod kerek-perec akkor nagyon könnyen pofára tudsz esni.
2013. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy tetszem egy lánynak életemben először és utoljára, hogy a lány barátnője odahívott magukhoz és ott mondták meg, hogy tetszem a csajnak, csak fosik odajönni hozzám.
2013. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

6-os, teljesen mindegy, hogy azért esek pofára, mert megmondom, hogy mit gondolok, érzek. Vagy azért, mert nem történik semmi...

Nem szeretem bonyolítani a dolgokat, van elég problémám anélkül is, hogy még pluszba generálnék is. Nekem az őszinte, nyílt, egyenes nők "tetszenek". Ez az alapja minden kapcsolatnak. Ha valaki erre már akkor se képes, mikor még együtt se vagyunk és nagyon tétje sincs, akkor felejtős...

2013. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!