Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok Nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Nektek mennyire fontos a külső?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy Nektek mennyit szamit a külső?

Osszejonnetek egy olyan fiúval,aki ad magára,ápolt,hajára is ad,művelt,masok szerint jófej,de nem olyan helyes(viszont nem is csunya masok szerint),vagy a külső tobbet ér?

Koszonom.



#probléma #parkapcsoltaok
2016. máj. 28. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Náluk csak a külső számít kérdező.. Hidd el! Csak a külső számít mindegyiknél..

17F

2016. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Első, sajnálom, hogy ennyit csalódás ért, de amit állítasz, az egyszerűen egy durva általánosítás, semmi több :)

18/F

2016. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Az számít, hogy nekem tetsszen. Ami nem biztos, hogy másoknak is tetszik. Szóval nekem az a lényeg, hogy valami megfogjon benne. Ami bármi lehet, a hangja, ahogy beszél. Úgy általában szeretem a különlegesebb fiúkat. Pl. tetszik, ha valaki nagyon okos, tájékozott.
2016. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
Nem ért csalódás..
2016. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten persze szamit,de nem a legfontosabb. Ha mar egy atlagos szintet eler,akkor siman van eselye. (Tehat nem ronda,apolt,ad magara.)

Az meg,hogy kinek mi tetszik,szinten valtozo. Nekem peldaul kifejezetten eseteim a voros haju fiuk,tobbszor bejott mar alacsony,es szemuveges srac is. A legjobb baratnomet meg kb kirazza a hideg ettol a harom "kategoriatol". Kinek mi.

2016. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Nekem nem kell görög isten, mert amellett én érezném rosszul magam. Nálam külső szempontjából az számít, hogy egy fiú legyen 170 fölött (mert én is majdnem 170 vagyok), de 185 alatt, szóval nagyon magas se legyen. Legyen vékony/normális testalkatú (nem elhízott, és nem is kigyúrt), és ne legyen se kopasz, se páwahajú. Ha ezek megvannak, akkor nálam simán lenne esélye bárkinek. Lehet, hogy sablonosan hangzik, de tényleg a kisugárzás a döntő. És a jól kinézés nem jelent semmit, az a mottóm, hogy egy cuki pofi nem ellensúlyozza a tahóságot. Az első válaszolóra meg ne halgass.


15/L

2016. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1#-es téged aztán tényleg sok kudarc érhetett. Nem minden lány ilyen.

Nem CSAK a külső a számít,de igenis fontos. Ha nagyon szimpatikusnak találom az illetőt,de nincs meg a testi vonzalom mert valamiért külsőleg nem az esetem,akkor nyilván nem fogok vele kezdeni.

De előfordul,hogy egy olyan ember iránt érzem azt a bizonyos kémiát,aki nem különösebben helyes és mégis megfog benne valami. Ezek kiszámíthatatlan dolgok.

Mindenesetre az sosem árt ha egy fiú ápolt és ad magára,az szerintem a legtöbb lánynak bejön:)

2016. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Külső? Lol, elég ha nem undorodik tőlem :D Na de tényleg, nem kell adonisznak lennie, az a lényeg hogy nekem tetszen. Ami nagyon sokszor olyan fiúknál alakul ki akikre mások azt mondják, hogy milyen rondák :O 16/L
2016. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi :)

Esetleg csak baráti szándékkal(!!!) lenne valakinek kedve beszélgetni? Rám írhat :)

2016. máj. 28. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!