Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv az lene a kérdésem (/Nőkhö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv az lene a kérdésem (/Nőkhöz/lányokhoz) Hogy Úgy összesen nektek mi a fontos a (Férfiben/Fiúban)? Pl:Külső, belső, Stb!?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 7. 03:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Pénz&Sárm
2016. ápr. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Thomika20 ***** válasza:
Az engem is érdekelne. Mert így a magyar nemzet hamar kifog halni, utóbb.
2016. ápr. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Értelmes, udvarias, nöket tisztelö, ápolt (de nem sminkelt, meg csak a kinézetével foglalakozó), a személyiesége alapjan vonzó valaki. (A pénz nem érdekes azon a szinten felül, hogy magát el tudja tartani és van biztos munkahelye, azaz nem munkakerülö luzer)


Csak az a gond, hogy ilyen ma MO-on alig van, a legtöbb vagy csak a kinézetével van elfoglalva, vagy a pénzével akar jó benyomást kelteni, vagy legalább is lenézi a nöket.

2016. ápr. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%

hármaska, kevesebb téét kéne nézz. ;)

),

2016. ápr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

A hármas vagyok, és TV-t már évek óta nem nézek, nem tudom, miböl gondolod, hogy bármi köze is van a véleményemnek a TV-hez!


Viszont ennék kevesebbért nem kezdenék kapcsolatba senkivel sem. (Habár nem vagyok keresös állapotban, megtaláltam azt a férfit, aki megfelel a kritériumaimnak és "emellett még" szeretjük is egymást!)

2016. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%

Ami nálam fontos lenne egy férfiban

- legyen biztos munkahelye. Ne legyen munkanélküli, aki otthon gubbaszt a net előtt vagy a játékok előtt, és az anyja tartja el.

- legyen ápolt. Ne legyen büdös, a fogai legyen tiszták, szépek. Én kimondottan a mackós típusú férfiakat szeretem, így nálam inkább zavaró ha a férfi sovány.

- Legyen humora. Nagyon jó az, ha egy férfi humorával meg tud nevettetni.

- Legyen értelmes, vagyis tudjon kommunikálni, és ne beszéljen ökörségeket.

- legyen férfi. Ne legyen anyámasszony katonája. Ne legyen kan madam. Ne legyen olyan aki a hátam mögé bújik ha baj van. Tudjon megvédeni ha kell.


Na elvárások ezek???

2016. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia. Zoli vagyok 26éves.

Van biztos munkahelyem, szakközépiskolát végeztem

a szakmámban dolgozok egy nagy cégnél 3éve, aki nem

nyal a főnöknél az 150ezer bruttónál nem keres többet.

Albérlettben lakom, fürdök mindennap, nem vagyok büdös.

Humorom is van, Vennék én kocsit is, de nem használtat,

azzal csak a bajvan újat, meg lakást is újat, a használtal csak a baj van, Szóval szép álmokat.

Ami számít:$ az összes többi a hülye csajok nyavajgása!

2016. ápr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
0%
Nekem a pénisze mérete, 20 centi alatt kinevetem,vagyis inkább finoman elutasitom. na meg persze legyen mellé jó fej, értelmes stb... A pénz annyira nem érdekel engem, én eltartom kéynelmesen magam, csak ne legyen nyűg a nyakamon ennyi...
2016. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 klopusz válasza:

Kinézetét tekintve nincsenek különösebb elvárásaim, csupán annyi, hogy legyen nálam magasabb.

Ami számomra fontos: humor, intelligencia, ápoltság és ne húzza az orrát, ha valami házimunkát neki kell elvégeznie :)

Mondjuk, én jól jártam, párom istenien főz és profi módon vasalja az ingeit :)

2016. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tud-e szeretni engem? Felelősséggel bír-e?
2016. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!