Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, egy reményvesztett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy reményvesztett srácnak lehet még barátnője ebben a világban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én próbáltam megváltozni, próbáltam olyan lenni hogy elfogadjanak az emberek, de egyszerűen képtelen vagyok megnyílni akármit is csinálok.. Próbáltam már elhagyni is a földet, de attól is féltem, féltem megtenni a dolgot, féltem hogy azt is rosszul csinálom és csak maradandó egészségkárosodásom lesz. A családom, az egykori "haverjaim" 8-10 éven át folyamatosan elhitették velem, hogy szart se érek, mintha ez lett volna az életcéljuk, amit sikeresen elértek. Mára már csak szimplán leszarnak, mint egy elhasznált kutyát, kib**sznak az utcára, had szenvedje végig az életét egyedül kiverten.. Egy lakásban élek velük(család), de nem létezem számukra.. Nem is érzek irántuk semmit már. Tesóim iránt is alig valamit mostanában. Azóta csak elméletben vannak haverjaim(újak már), de a gyakorlatban ki nem állhatom őket(néha, de tényleg csak nagyon néha jól elröhögcsélünk, de nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon), és köztük sincs lány.. Sose volt.. Vannak/voltak csomóan olyan lányok akiknek tetszem, és van köztük olyan aki nekem is bejön. Néz, várja hogy odamenjek, rám mosolyog, köszön, megpróbál elcsábítani, mindent bevet, tényleg nagyon kitartóak, aztán egyre idegesebb, marcangolja magát, hogy mind miatta van, nem is érti az egészet, aztán továbblép.(mert hogy én csak bámulom őket) Még ha a szíve mélyén mindig azt érzi, hogy néha ide kell néznie, már fejben lemondott rólam, amit meg is értek. És az ilyen folyamatok elvesznek megint egy falatot belőlem, hogy nem tudtam semmit sem csinálni. Aztán ott van a másik típus, aki nem jön be. Odajönnek megpróbálnak velem beszélgetni, de nem tudok rá reagálni. Kedvesek, de csak mosolygok rájuk, nem tudnak kihúzni belőlem semmit rólam, mert nem tudok kiadni semmit. Ezeknek nem hiszem hogy bejövök max 1-2nek közülük, de ők kitartóan próbálkoznak ismerkedni. Nem is értem.. Mit tegyek, hogy meg tudjak nyílni akárki előtt?(főleg lányok) Lehet tenni valamit? Hogyan legyek önmagam? Én már tényleg nagyon sok mindennel próbálkoztam, és tényleg próbálkoztam! Könyvek tucatjait olvastam el, edzek(ebbe gyakran elvesztem a motivációm..), próbáltam meg is nyílni pár lánynak, de mind hiába. Volt akire ráírtam, sőt volt olyan lány akivel facebookon évekig beszéltem, de őt meg élőben nem ismertem, távol lakott. Állandóan dicsért, próbált a kedvemben járni, jól elvoltunk, de egyszer vele is összevesztem, nagyon. Volt olyan is akire úgy írtam, mint akivel össze akarok jönni kb 2x volt ilyen, az egyiket nem is ismertem személyesen, ő is rendes volt, de az ország másik felében lakik, a másik csaj meg facen letagadta, hogy előző nap egyáltalán találkoztunk, élőben meg állandóan mosolygott rám, illetve bámult, még köszönt is, meg amikor részeg voltam(azért nem aaaanyira részeg) dumáltam is vele(persze csak részegen), nagyon jól el is voltunk, szórakoztunk, kocsmában elcsocsóztunk, nyomultam rá, és akkor se ellenkezett semmit, sőt ő is sokat nevetett, jól érezte magát.(???ki érti ezt???) Ilyenkor kedvem lett volna tényleg leugrani valahonnan, mert annyira kínosnak éreztem az egészet. Mikor már azt hittem megtört a jég, csak még keményebb lett..:/ Tény és való nagyon furcsán írtam neki, de hát ő volt az első lány akinél éreztem erőt próbálkozni. Bocsi hogy hosszú lett, sokan el se fogják olvasni nyilván.. De ha valaki tudja az orvosságot erre a problémára, nagyon-nagyon hálás lennék, mert én már csak a sötét alagutat vagyok képes meglátni mikor magamba nézek.


19/f



2016. máj. 28. 13:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Kösz, hogy leírtad az életed. Pont erre voltam kíváncsi!
2016. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
nekem is szar az életem,de megszoktam
2016. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
35%

Mégis mit vársz, ha egyszer ennyire életképtelen vagy?

Az alapján, amit ide leírtál nem, soha nem lesz barátnőd.

Kapard össze magad, vagy éld tovább így az életedet. Rajtad múlik.

2016. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok lány, de azt hiszem, Te is jól látod a problémádat. Ha próbálkoznak Veled lányok, akkor azért nem nézhetsz ki rosszul. De elvárják, hogy éreztesd velük, hogy kellenek Neked, és tennél is értük valamit. Ezt el kell fogadni, megváltoztatni nem lehet. Ha nem tudsz tenni semmit, akkor normális kapcsolatod normális lánnyal nem lesz, max rádakaszkodik valaki, aki "véletlenül" terhes lesz, vagy nincs hol laknia, vagy súlyosan sérült érzelmileg (súlyosabban, mint Te).


Az, hogy a lány egyik nap úgy csinál, mintha benne lenne valamiben, másnap meg azt is letagadja, hogy találkoztatok, nos ez nem a Te személyednek szól, többmillió lány csinálja ezt a világon, "attention whore" a szakszó rájuk, szeretik, ha rájuk irányul a figyelem, de vagy nem jössz be nekik igazából, vagy félnek bármilyen természetű kapcsolattól, és ki akarják piszkálni a csokit az automatából, anélkül, hogy bedobnák a pénzt. Ne foglalkozz velük, ne írj rájuk. Ha látod élőben őket, köszönj nekik, ha kérdeznek válaszolj, de ennél többet ne beszélj velük.


Keress valami olyan dolgot, amiben jó vagy. Sport, tanulás, hobbi, és éld meg ezt közösségben, ott máris nem fogod Magad szerencsétlennek érezni, és minél többet vagy ilyen helyzetben, annál jobban fogod Magad érezni. Lehet, hogy nem lesz csajod egyből, de meg kell gyógyulnod előbb. Lásd be, egy kedves-rendes lánynak Te sem kívánhatsz ilyen partnert, mint amilyen állapotban vagy. Járhatsz pszichológushoz is, valahogy el kell felejtened azt, amit elhitettek Veled, hogy nem érsz semmit. Valójában még nem dőlt el az életedben semmi, pont most kellene tenned önmagadért.

2016. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm a válaszod, még egyszer később újraolvasom, de már most is nagyon hasznos volt, csak egy kicsikét piszkálja most az orrom az első illetve a 3. válaszoló.


Először is első: neked komolyan milyen beképzeld kis világod van magadról? Komolyan az ilyen és ehhez fajta gondolatok téged megnyugtatnak belülről? Így próbálod magad mások fölé helyezni, hogy jelzed teljesen leszarod őket? Fegyvert szorítottak a fejedhez, hogy elolvasd a szöveget? És hogy írd le a szarságaidat, ami mellesleg a kutyát nem érdekel? Pont az ilyen szellemileg semmit tudó, logikátlan, emberi hulladékok miatt zárkóztam be. Empátia szóról még hírből se hallottak.. Egoista önző verebek, akik reggeltől estig csak a nyálukat verik, mögöttes tartalom nélkül. aztán 25 évesen meg alkeszként egy gödörbe szétsült fejjel fognak kimúlni, vagy otthon(ha lesz otthon) verik az asszonyt, és még mindig bekamuzzák maguknak hogy ők igen, boldogok.. További jó utat a lejtőn komám! Lehet jobb helyről indultál, de bőven alattam fogsz kikötni, és nyugi én le se foglak szarni;D


3: Én semmit nem várok, csak egy kis útmutatást, minden nap teszek azért hogy változzak, rengeteget sikerült is már. Kőkeményen megküzdök az életben, rengeteget melózom, olvasok, edzek, tanulok, próbálom építeni a kapcsolataim. Pont nem ezt vártam válaszokban, hogy csak megerősítsék azt amit eddig is tudtam. Empátia szóról hallottál már? Hírből esetleg? Valakinél csak láttad már ezt a tulajdonságot. Kaparjam össze az életem? Hát nem pont azt kérdeztem, hogy ezt hogyan csináljam? Szövegértés esetleg? Tanulod? Nagyobb aktivitással gyermekem.


De én vagyok a hülye, igazatok van.. A magyar lakosság háromnegyede egy mondatot képtelen értelmezni, nem hogy egy komplett szöveget..


Még én vagyok az életképtelen.. De mindig megnyugtatnak az ilyen emberek, hogy még van nálam is lejjebb.:D Igazából rájöttem, hogy az emberek tetemesebb része már halott. Léteznek de halottak.. Média által jól kimosott agyukkal kb mint egy bábút mozgatva vannak.:D Milyen érzés belülről semminek lenni srácok?

2016. máj. 28. 15:27
 6/21 A kérdező kommentje:
nem mellesleg semmit nem tudsz az életemről ha ezt végigolvasod is. Fingod sincs mi történt velem a múltban. De az ilyen ratyik adnak erőt, hogy nyomjam tovább, ne legyen ilyen unalmas életem, hogy csak neten lejárassak másokat, mint ahogy azt te próbálod..
2016. máj. 28. 15:35
 7/21 anonim ***** válasza:
Miért nem mersz megnyílni? A leírtak alapján nem nézel ki rosszul, és értelmes nek is tűnsz.
2016. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy én sem igazán tudom/értem az egészet. Fejben teljesen jól meg tudok kreálni helyzeteket, hogy mit hogyan kéne csinálni, kivel miről/hogyan lehetne beszélgetni, milyen stílusban, még a testbeszédben is.. De akció közben kikapcsolok. Aztán újra be, hogy mit lehetett volna, mennyi mindent megcsinálhattam volna, illetve hogy mik voltak a problémák amiket csináltam. Csak hogy tanulni tudjak belőlük. De abban a blokk helyzetben beparázik az agyam, állandóan csak azok ismétlődnek, hogy le fogsz blokkolni, hülyeséget fogsz mondani, ne próbáld meg!.. Mint egy védekezőmechanizmus.. A jobb csajoknál ez néha már akkor előjön, ha csak szimplán rájuk nézek.. Bár érzem a változást, egyre lazább vagyok.. Ilyen helyzetekben teljesen begubózok a fejembe, és megszűnik a valóság.. Haverok között azért ez jobb, mert ott teljesen laza vagyok. De eleinte ott is voltak problémák.
2016. máj. 28. 17:28
 9/21 A kérdező kommentje:
Amúgy 4-es van egy ilyen dolog amiben jó vagyok, nagyon jó, csak azt nem publikálom itt inkább, mert úgy már kiderülhet hogy ki vagyok. Nagyon dicsértek is ebben, agyba főbe, már-már külföldről is, de nem tudtam kezelni ezt se nagyon. Kicsit örültem neki, de nem gondoltam túlzottan komolyan. Persze rendes voltam, mindenkinek válaszoltam a kérdésekre, meg ha valaki nagyobb segítséget kért, akkor ha volt időm szántam rá rendesen. De igazából itt se voltak lányok. Egy darab se. És a nagy részét a dolognak nem is élőben személyesen csináltam, de azért úgy is egy keveset. Tehát a közösség itt is inkább netes volt mint élőben.. De akkor lehet új hobbi után kéne néznem ahol vannak lányok is.. Csak nehezen illeszkedek be új közegekbe, azt meg nem várhatom el állandóan hogy ők jöjjenek oda hozzám.. Fura ez az egész..
2016. máj. 28. 17:42
 10/21 A kérdező kommentje:
jaa de igazából volt egy lány is, aki érdekelt volt ebben a dologban.(meg van rengeteg csak nem ismerem őket) És tetszett is az a lány, sőt össze is akartak hozni vele, mert ő meg akart ismerni.. be is jelölt facen, meg minden.. Csak itt is betonfalakat húztam fel magam elé.(és ezt én nem tudom kézben tartani) Ültünk 3-an egy asztalnál, ebédeltünk(én, ő és az összekötő), és úgy semmi nem történt.. Pedig tényleg rendes volt, és jól is nézett ki nagyon. Sőt egyszer leszólított az utcán, nem mertem rá nézni sem, először azt hittem nem nekem szólt, utána visszanéztem hátra, és láttam hogy pont akkor fordult vissza a barátnőjéhez, én meg már pofátlanságnak éreztem volna odamenni hozzájuk, meg kényelmetlen volt a helyzet, és igazából ekkor sem voltam még biztos abban, hogy nekem szólt.. Azután nem kellett nagy csoda, de ő sem érdeklődött már, de hát ez teljesen érthető..
2016. máj. 28. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!