Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés
Ha valaki számomra fontos,akkor az ő érdekeit előbbre helyezem az enyémekkel szemben.Amikor,összeveszek valakivel nem is az én hibámból akkor is,én érzem magam szarul és magamat okolom.Próbálok,leszokni erről az szokásról.Nem tudom,miért csinálom.Nagyon megtud viselni,ha valakivel összeveszek akár az én hibámból akár a másikéból, mindig én húzom a rövidebbet.Félek,hogy emiatt a tulajdonságom miatt nem lesz barátom.

2016. máj. 28. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
bőven lehet párkapcsolatod, csak sajnos emiatt könnyedén leszel manipulálható/zsarolható érzelmileg, és ezt biztos, hogy páran ki akarják majd használni.
2016. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert lány vagy :).. Amúgy nekem ez pld pozitív tulajdonság valamelyest.. Mármint emberileg.. De ha vitatkoznánk, akkor meg gáz lenne, hogy mindenki megsértődik :D

17F

2016. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak te tudhatod miért csinálod, de persze diagnoztizálhatunk ha akarod:'D
2016. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szereted ,önmarcagolni magad
2016. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!