Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány, össze szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, össze szeretnék vele jönni, de facen hétköznapi dolgokról beszélgetek vele, és nem szoktam nyomulni. Ez így jó, ahogy csinálom vagy változtassak rajta?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja a haveri környezetemben, hogy írjak nekik mindenféle hülyeséget, meg legyek kicsit bunkó, mert ezek tetszenek nekik, de nekem ez nem megy. Én csak normálisan (pl. Hogy telt a napod? Hova szeretnél menni majd továbbtanulni, meg ilyeneket) tudok beszélgetni egy lánnyal facen, Nem tudok nekik mindenféle ökörséget írni.


Ja, és még nem nagyon találkoztunk élőben, majd talit szeretnék tőle kérni.


Szóval szerintetek változtassak ezen a barátias közeledésen, és legyek egy kicsit nyomulósabb, vagy maradjak ugyanilyen?


2015. szept. 11. 22:02
 1/3 anonim válasza:
Egy kicsit érzékeltesd azért vele hogy mi a szándékod :)
2015. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne halgass a haverokra. Ne legyél bunkó nem mész vele semmire sőt.

Tapasztalatból mondom

2015. szept. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. szept. 12. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!