Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 18 evesen meg nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 18 evesen meg nem volt normalis kapcsolatom. Ez tenyleg ilyen szornyu? Lany vagyok

Figyelt kérdés

Mindenki szerint ez egy rossz dolog es velem van a baj. Voltak mar kapcsolataim , 1-2 honaposak max de eleg komolytalanok. Elvagyok egyedul is, nem sanyargatom magam de azert neha hianyzik egy szereto tars. Viszont mindenki szerint ez abszurd es ilyen korban nem jo, hogy tapasztalatlan vagyok.

Bevallom biztos bennem is van hiba, mert eleg onbizalomhianyos vagyok emiatt bizalmatlan is es nehezen tudnek belemenni egy kapcsolatba.


2016. máj. 30. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy mások mit mondanak, sz..rd le nagy ívben! Mindenki foglalkozzon a saját életével, a véleményét pedig tartsa meg, ha csak kritizálni tudja a másikat és elítélni őt, miközben speciel te így most jól érzed magad.


Olvass sok önfejlesztő, önismereti, pszichológiai könyveket, hogy javíts a hibáidon.


Fiatal vagy még, előtted az élet. Egyáltalán nem szörnyű, hogy nincs most kapcsolatod. A te életed, úgy éled, ahogy te akarod.

2016. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én ezt 24 évesen tudom magamról elmondani...Mármint, hogy nem volt még egy komoly kapcsolatom sem, csak ilyen pár hónaposak!

Biztos bennem/benned is van hiba. De valójában iszonyú nehéz megtalálni azt a személyt, akivel tényleg kiegészítitek egymást és kompromisszumokat vagytok képesek kötni egymás miatt.


Még csak 18 vagy, előtted az élet.

Ismerkedj, barátkozz, aztán majd alakul. :)

2016. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szörnyű. Minden rendben :)
2016. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!