Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek szól a kérdés, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek szól a kérdés, lehet még normális pár kapcsolatom valaha az életben?

Figyelt kérdés

A történet. Férfi vagyok és fiatalon nagyon gátlásos voltam az ismerkedésben. 20 éves koromra eljutottam oda, hogy még életemben nem ismerkedtem a másik nemmel, sőt ki is halt belőlem az igény a másik nemhez való közeledés iránt. Aztán következett 10 év amit legszívesebben egy az egyben kitörölnék az életemből. Próbáltam elfogadni azt az életet, hogy egyedül vagyok, le kell kötnöm magam teljesen egyedül. Például internetes játékok függője lettem stb... Annyira lefoglaltak az ilyesmik, hogy eszembe se jutott a másik nemre gondolni. Aztán 30 évesen azért csak előtört belőlem, hogy én is társas lény vagyok nekem is igényem lenne valakire, testileg lelkileg is. Mivel az internet teljesen az életem részévé vált elkezdtem interneten ismerkedni. De eleinte ott se ment a dolog. aztán KB 1 év múlva megismerkedtem az első nővel internetről, akivel megtörtént az első szexuális élményem is. Eléggé borzasztó volt. De mivel ekkor már tényleg nagyon vágytam én is társra folytattam az ismerkedést neten. A következő nővel már könnyebben megismerkedtem. Vele már alakult a szex is, de még mindig elég béna voltam benne. És most ott tartok, hogy már szocializálódtam, könnyen beszélgetek nőkkel interneten, több nővel is el tudok jutni a személyes találkozásig, az ismerkedési szakasz nem jelent gondot, mert elég normális, férfi vagyok, értelmes, barátságos. De a szex az még mindig probléma. Az a gond, hogy már teljesítési kényszer van rajtam. Az előjáték még megy, ott még rendesen működik a férfiasságom amíg szájjal kényeztet a partnerem addig van állóképesség. Aztán amikor elkezdenénk az aktust akkor jön a teljesítési kényszer és lelankadok teljesen és ott vége a szexnek. Az előjátékhoz hozzá tartozik, hogy abban jó vagyok, ott eddig minden partneremnek tudtam orgazmust okozni. És most ott tartok, hogy már 8 nővel eljutottam az életemben eddig a szexig, volt már olyan akivel azt mondom jó is volt, mert amiért én az előjátéknál jó voltam, azért ő is cserébe csak orálisan eljuttat a csúcsra, de eddig egy nő se akart hosszabb távon így együtt lenni velem, hogy az aktus viszont nem megy.

De akkor a kérdés lényege a következő. Van a mai világban olyan nő aki így a társam lenne, aki türelmes lenne kicsit hozzám, és elfogadná hogy ez a teljesítés kényszer is elmulasztható lenne szerintem, ha lenne egy nő akin érezném, hogy nem kell nála az első vagy akár még a 2. 3. szexnél se teljesítenem, beéri azzal, hogy orálisan okozunk egymásnak örömöt? És a türelme meghozza majd azt, hogy elmúlik a teljesítési kényszer, és képes leszek az aktus közben is állóképességre. Vagy a mai érdekvilágban már nincsen ilyen nő, aki türelmes a másikkal, aki nem akar egyből kapni, aki képes egy kicsit energiát belefektetni a másik félbe, türelmet stb.... annak a tudatában, hogy majd később ezért cserébe kap jó dolgokat a másiktól.

Vagy törődjek bele, hogy nincsen már ilyen nő aki KB 30 évesen egy hasonló korú férfinek meg akarja változtatni az életét. Mert igen azt adná az a nő aki türelmes lenne, hozzám, hogy egy embernek az életét megváltoztatná(az enyémet). A mai világban van még ember akit ez tesz boldoggá, hogy valakinek ő változtatta meg az életét?

Bocsánat, hogy hosszúra sikerült remélem lesz nő aki elolvassa, és mond véleményt, hogy ő nőként hogy érzi, ő mit tenne egy ilyen helyzetben, ha megismerkedne egy ilyen férfivel mint én. Ha valaki még olyan kedves lesz és válaszol is az legyen szíves az életkorát is odaírni a válaszba.



2015. szept. 23. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdés: elmondtad mindezt azoknak a nőknek, akikkel ismerkedtél?

Mert ha nem, akkor a nő simán magára veszi a szexuális problémádat, azt gondolja, hogy nem kívánod...

Egy értelmes, tapasztalt nő TUDJA, hogy az ilyen jellegű szexuális problémák némi türelemmel pár alkalom után megoldódnak. De csak akkor, ha a nő tud róla...

2015. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te most komoly kapcsolatra vágysz vagy csak jó szexre,mert nagyon úgy tálaltad mintha a szex körül forogna jelenleg az életed?
2015. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megismerkedsz valakivel,akkor pici húzd ezt a szexuális dolgot,hogy megtörténjen.Aztán kicsivel később mikor már bontakoznak ki bizonyos érzelmek,őszintén beszélgettek,akkor ezt így mondd el ahogy itt leírtad.Ha kellőképpen érdekled a másikat,segíteni fog ebben. 35/N
2015. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es köszönöm a válaszodat. Igen teljesen jó választ adtál. :)

Nem akartam még túlbonyolítani a kérdést, és még hosszabbat írni, mert már így is kisregény lett. :D

Igen volt olyan nő akivel megbeszéltem ezt, és akivel már majdnem el is jutottunk a megoldásig, akivel már az állóképesség meg volt az aktushoz, de nem tudtam elélvezni aktus közben. És vele 2 hónap után lett vége a párkapcsolatnak mert nem akarta elhinni, hogy nekem más nővel se menne a szex egyenlőre, hanem azt képzelte, hogy ő nem elég kívánatos nekem azért nem megy. Pedig nála tényleg már csak hetek kérdése lett volna a türelem úgy érzem, és ment volna minden.

2015. szept. 23. 19:57
 5/6 A kérdező kommentje:
2-es neked is köszönöm még akkor is ha szemrehányó választ adtál. Igen vágyom komoly párkapcsolatra, de szerinted akinek kimaradt jó 10-12 év, az nem szeretné bepótolni ezt. Igen lehet kicsit a szexre is túlságosan vágyom, de szerintem ez a helyzetemben megérthető.
2015. szept. 23. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Vegyel egy felcsatolhato mupeniszt. Miutan tobb havi jaras utan a szexig juttok, nyugodtan mondd el neki az idonkenti teljesitmenyproblemad es vedd elo a felcsatolost es csinald neki azzal.

De eloadhatod azt is, h Te perverz vagy es az oralra gerjedsz csak meg a mupeniszesre. Te ilyen perverz alak vagy. N

2015. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!