Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a legjobb társkereső...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb társkereső egy 17 éves fiú számára?

Figyelt kérdés

Ahol viszonylag sok a fiatal 16-17 éves lány.

Vagy esetleg még a szűrő alapján be lehet állítani hogy milyen sportot szeressen. (Legyen közös érdeklődési kör.)


2016. máj. 31. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb társkereső az iskola, nyári táborok, esetleg kultúrált szórakozóhelyek.
2016. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
TINDEEEER *-*
2016. máj. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Társkeresős oldalakon sok a kamus, nem igaziak a képek, meg átvágják az embert. "Élőben" ismerkedj, az mindig jobb. Egyszer jó sok beszélgetés után találkoztam valakivel, és teljesen más volt élőben, mint az addig róla kialakult kép. Nagyon rossz érzés volt. Többet nem is regelek be ilyen oldalakra.
2016. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A való élet...
2016. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem szoktam eljárni sehova, mert nincsenek barátaim.

Amúgy sem menne élőben. :(


1x megpróbáltam facebookon ráírni a lányra aki tetszett a suliból és letiltott... és aki most tetszik nekem a nagyon tetszik a suliból inkább nem próbálom meg.

Így legalább tudom nézni mert nagyon bájos,de feltünés nélkül.


Tinderen próbáltam még... van 24 párom ,de túl szépek hozzám... nem merek rájuk írni. :(

2016. máj. 31. 12:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem a Facebook a legjobb. Írj rá, de ne rögtön szerelmi vallomással kezdd, hanem találj ki valami ürügyet. Kérj segítséget valamiben, a lányok imádnak segíteni. :) Aztán folytasd a beszélgetést, természetesen.
2016. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo.. Teljesen igy vagyok mint te, csak annyi kulonbseggel, hogy en ronda vagyok.. (Engem ezert tiltanak le altalaban..) Tinderen csak egy lanynak tetszem, de vissza sem ir..
2016. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki rondának tartja magát: küldenétek képet? Szívesen segítek ha tudok.
2016. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolso.. Itt mar sokaknak kuldtem kepet, de vissza sem irtak, de volt, aki megirta, hogy ronda vagyok.....
2016. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!