Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Reménytelennek érzem magam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelennek érzem magam, félek hogy nem lesz senkim. Vajon van remény?

Figyelt kérdés
Nem volt még komoly barátnőm, és nem találok suliban sem senkit. Aki nekem tetszik, az elutasít, mástól pedig nem látok közeledést. Mindenkinek van valakije, mindenki talál magának valakit. Nem tudom hova menjek hogy megtaláljam a szerelmet. Félek hogy egyedül maradok. Vajon van még remény?

2016. jún. 3. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Meséld be magadnak, hogy túl helyes vagy ahhoz, hogy barátnőd legyen.

Am meg nyugi, előbb-utóbb csak lesz valaki! :)

2016. jún. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Pacsit ide bro! Ugyan ebben a helyzetben vagyok.
2016. jún. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Remély mindig van. Pláne, ha iskolás vagy. Előbb át kell gondolnod mik azok a problémák, ami miatt nem jön össze. (Persze, ha próbálkozol)
2016. jún. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet furcsán fog hangzani : Ne keresd a szerelmet, majd rád talál. :D pl: Ha néz egy lány ,"bámul" ,akkor már azon múlik hogyan szólítod meg, mert ugye neked kell lépni.
2016. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ezzel ugyanígy vagyok csak lányként...rám sem néznek a fiúk...pedig tán nem én vagyok a legcsúnyabb...szokták mondani
2016. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5. én is ugyan így vagyok ha megyünk nyaralni látom mennyi pasi meg néz de egy se jön oda meg a suliban se én meg nem vagyok egy kezdeményező csaj
2016. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Boros Dániel 1.2 válasza:
A lényeg h sose add fel senkivel . A végéig tiporj , és kotorj , mindig légy boldog,mosolyogj és egyszer eljön az akivel összeillessz
2016. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia,

sajnos nem tudom a nemed sem az életkorod, így csak körvonalakban tudom elmondani a gondolataim:

Nem fogsz egyedül maradni, mindenkinek van párja a világon.

Talán nem CSAK a suli az egyetlen hely, ahol lehet ismerkedni.

Gondolom, ha komoly kapcsolatot szeretnél, próbálj kimozdulni otthonról. A facebook és a disco a lehető legrosszabb ismerkedési lehetőség.

Nem tudom lokálisan hol laksz, de séta közben parkban, kávézóban, könyvtárban LEHET normális, valamirevaló léányzókat találni.

Diák vagy (gondolom érettségi vagy disszertálás előtt álló )és nem vagy elkésve semmiről. Manapság a párok összejönnek, majd hamar szétmennek, de meg kell tanulni az összetartozás élményfogalmát-ez pedig tapasztalat útján megy.

Járj nyitott szemmel ;)

2016. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
5., 6. Átérzem a helyzetetek. Én is így vagyok vele. Többször látom, hogy megnéznek, de mégsem szólítanak meg. És az ismerőseim szerint nem vagyok csúnya, sőt többször hallottam, hogy modellkednem kéne, ehhez képest még egy barátom sem volt, de még csak nem is érdeklődnek utánam.
2016. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Muhammad Ali:

A lehetetlen csupán egy nagy szó, amellyel a kis emberek dobálóznak, mert számukra könnyebb egy készen kapott világban élni, mint felfedezni magukban az erőt a változtatásra. A lehetetlen nem tény. Hanem vélemény. A lehetetlen nem kinyilvánítás. Hanem kihívás. A lehetetlen lehetőség. A lehetetlen múló pillanat. A lehetetlen nem létezik.

2016. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!