Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek meg egy fiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek meg egy fiút?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, akiért totálisan oda meg vissza vagyok, és szeretnék járni vele. Ma például térdeltem a széken és a fenekemet bámulta, aztán szólt a haverjának és rám mutatott, aztán tovább bámult, de amúgy is többször néz rám. Beszélni mem szoktunk, mert olyankor flegma. Most akkor nem tudom mi van. Félek az elutasítástól, ezért nem merek rákérdezni, se bevallani az érzéseimet. Mit tegyek, vagy hogy szerezzem meg?

2016. máj. 4. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj beszélgetni vele, esetleg említsd meg neki, hogy pl "szombaton megyek a Tesco-ba, nem akarsz te is jönni? Egyedül unalmas" és majd kialakul a dolog...de ha szándékosan hagyod, hogy a fenekedet bámulja, csak egy ribinek fog hinni téged.
2016. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
29%
Nem gondoltam volna, hogy kérdést írsz ki rólam.
2016. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem direkt hagytam hogy nézze a seggem, én nem.vettem észre, a barátnőm mesélte. Amúgy hiába mondanám neki, hogy Tescoba megyek, jöjjön ő is, csak flegmázna. Nagyon bizonytalan vagyok.:(
2016. máj. 4. 22:03
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

Úr isten.. Tuti nem vagy több mint 13. :D

Gyerekes...

2016. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Lécci akik nem a kérdésre válaszolnak és/vagy hülyék, azok kíméljenek.

Amúgy is ez egy komoly probléma. 😂

2016. máj. 4. 22:24
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
"Nagyon" komoly pobléma lehet.:D
2016. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az is. Úgy konkrétan nem tűnhet annak, de én igenis komolynak érzem. Számomra fontos dolog, de nem tudom, hogy most mit kéne csinálnom. Komolyan érdekel mások véleménye és tanácsa (a hülyéké nem) mert tehetetlen és bizonytalan vagyok.
2016. máj. 4. 22:37
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani,de az rég rossz,ha a fenekedet bámulja.
2016. máj. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mert? Nem hiszem hogy ribinek tartana. Eléggé visszafogott lány vagyok. Amolyan átlagos, nem pedig olyan hű de menő, aki kirakja a melleit. Ennek sosem voltam a híve.
2016. máj. 4. 23:00
 10/16 anonim ***** válasza:
De azért mutogatod a seggedet... Mennyiben hogy 13 nal nem vagy több?
2016. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!