Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell folyton sértegetni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell folyton sértegetni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan mindenki, sérteget az állítólagos barátaim a családom és még sorolhatnám.Tudom,hogy nem nekik kell meg felelnem,hanem saját magamnak de már annyira elvették az életkedvemet,hogy értéktelennek találom magam.Úgy érzem engem senki se szeret,senkinek nem vagyok fontos.Amit én csinálok, semmi se jó.Mások sokkal szebbek,ügyesebbek mint én.Elvették, a maradéknyi önbizalmamat is.Nincsen életkedvem elérték,hogy undorodjak magamtól.Annyira megutáltam a testemet,hogy bántom magamat.Egy senkinek érzem magam mások mellet egy értéktelen senkinek.Nincsenek igaz barátaim,úgy érzem senki nem ért meg.Igyekszek önmagam maradni hisz tudom,hogy magunknak kell megfelelni nem másnak de már unom,hogy mindig mindenki piszkál.Hol a külsőmmel,hol a belsőmmel.Átakarom formálni a belsőmet illetve a külsőmet,hogy legalább valamilyen szinten abba maradjon a piszkálódás.

2016. jún. 4. 23:07
 1/5 anonim válasza:

Sajnos csak az érzelmi állapotodat írtad le azt hogy ki piszkál? mivel? mikor? miért? és mi a kérdésed, azt nem.

Nagyon sajnál most az egész gyakorikérdések.hu de amíg nincs kérdésed, válaszolni nem tudunk...

2016. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom,hogy miért de pl az anyukám folyamatosan a külsőmmel van elfoglalva,hogy nézek ki fogyjak le meg ilyesmik amik nekem nagyon szarul esnek.A barátaim mellet meg egy kis senkinek érzem magam.Úgy érzem,sose fogok megfelelni senkinek és semmiben se vagyok jó.
2016. jún. 4. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van.Bár sztem te idősebb lehetsz nálam.mintha csak én irtam volna ezt a szöveget.Ne akarj változtatni semmin.Biztosan egy értékes ember lehetsz, aki így bánik veled azzal nem kell foglalkozni.Majd egyszer(nemsokára) csak jön egy ember aki meg fog érteni, látni fogja az értékeidet és el fog fogadni olyannak amilyen vagy.:) 13/L
2016. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tehát anyukádnak a külsőddel van problémája. Ahogy a második írta. Ez az ő problémája nem a tiéd :) ezzel szerencsére nem kell törődnöd. Sz*ard le.

A kérdés inkább az Te miért érzed magad rosszul? (Azon kívül hogy anyukád baszogat persze :((( ) ha a tükörbe nézel te is túlsúlyosnak látod magad? Mert ha igen, akkor az önbizalmadat növelné ha sportolnál kicsit, nem anyukádért, magadért.

2016. jún. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ide akartam tenni a kérdést most vettem észre.):
2016. jún. 4. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!