Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti mennyire értékelite...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyire értékelitek, ha egy fiú ilyen?

Figyelt kérdés

Mennyire értékelitek,ha egy fiú:kedves,aranyos,okos,humoros,ha kell romantikus,bármit megtenne egy lány kedvéért stb?

17/f



2016. jún. 5. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nos ez olyan lenne, mint egy úgyn. "szőke herceg fehér lovon".

Simán bejönne.

Ha egy csaj beleesik egy ilyenbe, szólok, hogy csak felvette a rózsaszín napszemüvegét, és ő hibátlannak látja, de mikor leveszi, akkor már pokollá vált minden.

De egyébként, ha tényleg ilyen én nagyra értekelem.

Szerintem azok a legaranyosabb fiúk. Ne legyen rosszfiú se, de amelyek bulizósak, azok még beleférnek.

Mindenből egy-egy kicsi. 19/l

2016. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat attol fugg ha kulsod jo akkor jo eselyed van ha nem jo akkor baratzona de szerintem ezt tudod te is :)
2016. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen,tudom én is. :) Igazából a külsőm az átlagosnak mondható,kicsit macis.És általában a barát zónában kötök ki. :D
2016. jún. 5. 15:05
 4/11 anonim válasza:
100%
Hát egy baratság erejéig mindenképpen értékelem, ha ilyen egy fiú. De ha már többrő l van szó akkor szeretem ha egy kicsit bunkóbb, flegmább (velem nem :D)
2016. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon értékelem, számomra ilyen egy férfi.
2016. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló: Én is így vagyok, szeretem ha rosszfiú és flegmás, de velem ne legyen az :D 16/L
2016. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Félre írtam nem utolsó hanem #4
2016. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen srácok túl papucsnak tűnnek számomra.
2016. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit bunkóbb...papucs... pokol az élet ilyen fiúval...


Micsoda mutáns lányok vannak itt...te jó ég :D

2016. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kell a rosszaság a lányoknak.

Kedvességgel semmire nem mész. Tudni kell az egészséges egyensúlyt.

2016. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!